Як відрізнити справжні мясні товари від підробки: фальсифікація

Чим різняться підробки мясних товарів і оригінали? Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції? Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Зображення

Кожен виробник намагається залучити споживача красивою упаковкою, оригінальним дизайном, малюнками, а також графічними елементами. Але часом це виходить за рамки допустимого.

Уявіть, що ви купуєте сосиски, на яких зображена корова, теля або індичка. Але читаєте склад, а там в основі лежить куряче м’ясо.

У псевдо дитячих сосисок, а також сардельок аналогічна історія.

Або можуть зображуватися варіанти сервірування. Хоча нічого спільного з привабливим продуктом пропонована сервіровка не має.

Якщо зображення не відповідає суті продукту, в тому чи іншому сенсі, то висновок очевидний. Це фальсифікат.

Інформація не відповідає дійсності

Досить часто фальсифікація м’ясних продуктів містить інформацію, яка не відповідає дійсності.

Багато виробників не пишуть, що замість дорогого сировини використовуються дешеві замінники. Або застосовуються сурогати, харчові добавки тощо Якщо не бачите в складі такі позиції як стабілізатори, консерванти, барвники, а також стабілізатори, це ще не означає, що їх там немає.

Перевірити ці факти можна дослідним шляхом, проводячи різні експерименти. Якщо просто капнути на варену ковбасу йодом, і та стане синім, висновок про застосування крохмалю очевидний. Хоча виробник цей факт не вказав.