Як відрізнити підроблений буркуновий мед від оригіналу

Дізнайтеся відмінності між підробкою донникового меду і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Привіт! Сьогодні говоримо про буркуновий мед — як відрізнити від підробки.

Це популярний, а також смачний і оригінальний вигляд натуральної солодощі, яку подарували світу бджоли. Багато хто з вас пробували буркуновий мед, і знають, наскільки корисний продукт.

Щоб зрозуміти, де підробка, а де справжній мед, треба вивчити особливості натурального продукту.

Перше знайомство

Мед має далеко не одне унікальне властивість. Лікує простудні захворювання, призначається лікарями, коли проводиться лікування низки патологій і проблем. Травна система прекрасно сприймає цю солодкість, а також дарує відмінні гастрономічні враження.

Але тепер поговоримо про рослину і про мед, який з нього отримують.

Буркун відноситься до бобовим культурам. Є багаторічною травою. Росте на луках і пустирях. У народній медицині доведений лікувальний ефект, який дає квітка. Він загоює рани, бореться з судомами, знімає больовий ефект, а також діє як відхаркувальний засіб.

Аромат буркуну приваблює бджіл. А широке поширення рослини по всьому світу дозволяє активно використовувати його в бджільництві. Бджілки люблять його нектар, а тому із задоволенням їм харчуються і роблять мед.

Лікувальні властивості рослини передаються в повному обсязі і в мед.

Як і будь-який інший мед, має протипоказання у вигляді алергії, індивідуальної непереносимості та ін. Тому слід проконсультуватися з лікарем. Особливо, якщо це дитина.