Як відрізнити справжній сир від підробки: фальсифікація

Як можна розпізнати справжність і оригінальність сиру? Поради щодо вибору якісного товару. Як упаковка, зовнішній вигляд і інші ознаки видають підробку

Привіт, друзі! Ще з дитинства всі знають, що сир є неймовірно корисним, а також цінним для здоров’я людини продуктом харчування. На жаль, цією аксіомою користуються шахраї, які заробляють на бажанні людей правильно харчуватися. Вони виготовляють підробки, змушуючи думати, що це натуральний сир.

Щоб не стати жертвою шахраїв, розповімо про те, що таке фальсифікація сиру, якою вона буває, а також як відрізнити справжній сир від підробки.

Існують різні методи оцінки якості та перевірки натуральності цього кисломолочного продукту.

Навіщо перевіряти сир

Перед тим як відрізнити сир від підробки, варто сказати кілька важливих слів.

Сир є національним і традиційним слов’янським продуктом. Попит на нього можна пояснити не лише кулінарними вподобаннями, але також і більш ніж доступною вартістю в порівнянні з маслом або сиром.

До складу сиру входять легкозасвоювані білки, мінімум вуглеводів, кальцій, фосфор, різні вітаміни, мікроелементи, а також корисні ферменти.

Сир широко використовується для лікувального і спортивного харчування, при складанні дитячого меню та ін. Тому недобросовісні виробники зацікавлені в тому, щоб створювати фальсифікат, де в кращому випадку використовується сухе молоко низької якості. Такий продукт затребуваний, а тому його будуть активно купувати.

Не розбираючись в особливостях підробок і натурального продукту, людина легко витрачає гроші, думаючи при цьому, що купив собі здоровий і корисний сніданок. Але в кращому випадку користі не буде ніякої. У гіршому, виникнуть проблеми з ШКТ, виявиться алергія та інші неприємності, аж до сильного харчового отруєння.

В плані фальсифікату сир займає другу позицію після підробленого вершкового масла, а також знаходиться поруч з контрафактним сиром.

Найчастіше в сир додають крохмаль, рослинні жири, а також крейда і соду. Все це дозволяє здешевити виробництво, надати привабливий товарний вигляд, а також приховати несвіжість продукту.