Як відрізнити справжній чай від підробки: фальсифікація

Дізнайтеся, як визначити оригінал чаю, і що робити, якщо купили підробку. Експерт розповість про актуальні ознаки: зовнішній вигляд, упаковку, якість продукції

Привіт! Ранок багатьох людей починається з чашки чаю або кави. Хтось п’є його тільки вранці, інші вдень і ввечері. Тільки от не завжди від цього напою, створеного з особливих листів, отримуєш задоволення. Можливо з причини тільки, що це був фальсифікат. Так що необхідно поговорити про те, як відрізнити справжній чай від підробки.

Фахівці-товарознавці визнають, що найскладнішою є експертиза саме при встановленні фальсифікату чаю. Тому відповісти на це питання легко не вийде.

Щоб захистити себе від підробок, і вживати дійсно смачний, натуральний чай, де використовується лист, а не якийсь порошок, потрібно навчитися оцінювати якість.

Що потрібно знати про фальсифікації чаю

Чайний лист проходить певну обробку. Спочатку збирають молоді листочки, потім їх сушать, подрібнюють, що дозволяє одержати чай різних категорій.

Деякі сорти крупнолістовиє, тобто листочки взагалі не подрібнюються. Чаї в пакетиках зазвичай складаються з невеликих фракцій. Причому тут найчастіше зустрічаються підробки.

Фальсифікат чаю — це різновид продуктової фальсифікації. Суть полягає в тому, щоб продати низькоякісний, або неякісний продукт.

Сировина не проходить обробку, не сортується, а також не відсіюється. Це складний, а також витратний процес. Шахраям просто невигідно витрачати на це ресурси.

Іноді така фальсифікація може виявитися шкідливою і навіть небезпечною для здоров’я. Підробка чаю неодноразово призводила до отруєнь, а також летальних наслідків. Звичайно, статистика не жахлива, але сам факт можливих проблем зі здоров’ям від випитого чаю вже виглядає страшно.

на Жаль, але фальсифікація чаю одна з найскладніших у плані виявлення.

Історично перші способи фальсифікації чаю з’явилися буквально одночасно з початком чайного виробництва.

Всі шахраї переслідують одну і ту ж мету. Цей напій споживається скрізь, практично всіма, а також у величезній кількості. В результаті виведення на ринок підробок може принести величезний прибуток. Особливо, якщо підробками розбавляти великі партії натурального, і дійсно якісного продукту.