Як відрізнити підроблений акацієвий мед від оригіналу

Відмінності між підробкою акацієвого меду і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Здравствуйте, шановні читачі, також гості нашого сайту! Сьогодні чергова солодка тема. Говоримо про акацієвий мед — як відрізнити від підробки.

Це натуральне і смачне ласощі несе величезну користь. Але недобросовісні продавці на цьому заробляють. Видають підробки за оригінал, а також продають за великі гроші.

Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно навчитися відрізняти справжній акацієвий мед від фальсифікату. Зробити це не так складно. Тут допоможе запах, колір, а також зовнішній вигляд. Плюс провести кілька тестів в домашніх умовах буде не складно.

У чому особливості

На сайті було розглянуто вже кілька видів різного меду, а також обговорювалося питання їх підроблення.

Серед них такий вид меду:

  • буркуновий;
  • з маточним молочком;
  • евкаліптовий;
  • липовий;
  • аккураевый.

Тепер черга популярного акацієвого. Бджоли збирають нектар з квітучої акації. Продукт має характерний запах, а також приємний смак без надлишкової солодощі.

Але головна особливість в іншому. Склад зберігає рідку консистенцію тривалий час. Іноді термін кристалізації займає кілька років. Були випадки, коли через 5-7 років мед залишався текучим.

Ні одна підробка такими властивостями не може похвалитися. Засахаривание відбувається швидко.