Як відрізнити підроблений каштановий мед від оригіналу

Стаття розповість про відмінності між підробкою каштанового меду і оригіналом. За якими ознаками можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар перед покупкою?

Привіт! Мед — один з найбільш корисних продуктів у світі. Ще ласощі довго не псується. Існує величезна різноманітність продукту. На жаль, майже всі сорти підробляють. Включаючи мед, зібраний з каштана. Тому сьогодні говоримо про каштановий мед — як відрізнити підробку.

Це багато в чому унікальне ласощі. І в цьому можна буде переконатися. Порекомендую Мед цього продавця в Яндекс Маркеті.

Логічно припустити, що продукт виготовляється бджолами з медоносну рослини. У випадку з каштаном терміни цвітіння обмежені. З-за цього мед вважається цінним. Але зустрічається і підробка.

Щоб визначити справжність, а також виключити ймовірність покупки контрафакту, потрібно дізнатися деякі подробиці.

Як збирають

– який Смак, колір, запах, а також властивості каштанового меду залежать від багатьох факторів. Але в основному це клімат і сорт самого рослини.

Мед з каштана можна розділити на 2 різновиди. І це залежить від медоносу. Першим є посівної сорт. Інша назва — їстівний. Другий кінський або дикий.

З посівного виходить більш темний продукт. З дикого ласощі буде світліше.

Кінський каштан вживати в їжу заборонено. Це небезпечно для здоров’я. Зате бджолине ласощі виходить дивовижним. Досить швидко густіє, з-за чого пасічники часто змішують з іншими сортами, і забезпечують більш рідку консистенцію.

Бджоли збирають пилок приблизно в середині червня. Для цього пасічникам спеціально доводиться завозити цілісні бджолині родини в каштановые лісу. Деякі навіть встановлюють будиночки на самі дерева.

Навіть при рясному кількості дерев і бджіл, отримати багато продукції не виходить. Причина в тому, що квітки містять невелику кількість нектару і пилку. Плюс період цвітіння рослини невеликий. Це близько 2-3 тижнів.

Самі бджілки без розуму від каштана, через що працюють на ньому до темряви, а потім не можуть знайти дорогу додому. Пасічники несуть серйозні втрати, вирушаючи на полювання за каштановим медом. Звідси і причина високої вартості продукції.