Як відрізнити натуральний мед від підробки

Самостійне визначення підробки натурального меду. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція дізнаєтеся з наочною статті

Привіт, друзі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити натуральний мед від підробки. Підведемо риску під усім сказаним раніше.

Існує безліч різновидів такого продукту як мед. Справжній мед роблять бджоли, збираючи і переробляючи нектар. Це природне ласощі, яке навчився збирати людей у великих обсягах.

Для цього організовують спеціальні пасіки, розмножують медоносних бджіл, а також розміщують їх близько квітучих рослин. Створюючи оптимальна умова для збору нектару, виходить продукт вищої якості.

на Жаль, підроблений мед — поширене явище на ринку. Відрізнити не так просто. Підробка складається з таких компонентів як цукор, барвник, ароматизатор та ін. Хтось повністю імітує натурпродукт. Інші розбавляють його.

Сьогодні ви дізнаєтеся про мед — як відрізнити справжнє від підробки, зрілий від незрілого, натуральний від переробленого.