Як відрізнити оригінал кави Лавацца від підробки

Посібник з самостійного визначення підробки кава Lavazza. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція

Здрастуйте, дорогі друзі! Ранок безлічі людей починається з чашки ароматної кави. Але, купивши з вечора упаковку нового і якісного кави, на ранок настає сильне розчарування. Все просто. Замість справжнього напою попалася дешева підробка. Найгірше, коли це продукт не з дешевих. Та ще й улюбленої марки. Сьогодні говоримо про каву Лавацца — як відрізнити оригінал від підробки.

Завдання шахраїв гранично проста. Заробити максимум, вклавши мінімум. Для цього використовують дешеву сировину, але намагаються розфасувати в гарну упаковку. Таку, щоб у покупця не виникло сумнівів в оригінальності.

На 100% повторити упаковку неможливо. А про смак і аромат дорогого кави навіть і говорити безглуздо. Тому основний упор робиться на зовнішню схожість.

на Жаль, більшість людей навіть не звертають увагу на деталі. Впевненість в оригінальності продукту, а також безпеки магазину може зіграти злий жарт.