Як відрізнити підроблений мед в сотах від оригіналу

Актуальні методи відмінності підробки меду від оригіналу. Дізнайтесь із статті, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Здрастуйте, шановні читачі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити підроблений мед від оригіналу. Також окремо обговоримо підроблений мед у сотах, і як часто він зустрічається у продажу.

Мед — це натуральна і найкорисніша солодкість. Відрізняється унікальними властивостями, а також надає велике вплив на організм людини.

на Жаль, не кожен мед, який продається на ринках і в магазинах, натуральний. Часто зустрічається підробка, в якій бджола не брала ніякої участі.

Пам’ятаєте ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

Оскільки справжній мед — це корисний і важливий продукт у раціоні, заміняти його на фальсифікат із звичайного цукру з добавками не варто.

Мед та щільники

Для початку багатьох цікавить підробка меду в сотах.

Його підробляють лише у разі, якщо пасічники будуть годувати своїх бджіл цукром, а також цукровим сиропом. Але комахи все одно приносять мед і запечатують у соти.

насправді таке трапляється рідко. Щоб продавати фальсифікат, виробнику простіше розвести вже витягнутий з сот продукт.

При викачуванні в мед додають сироп. Це поширене явище. Здешевлення відбувається за рахунок того, що береться тільки частина цього продукту. Інше займає солодкий сироп.

Якщо ви вважаєте, що куплений мед в сотах підробка — як відрізнити обман? Так само, як і при покупці звичайного меду без воскових стільників.

Вручну стільники не формують. Це складно і не особливо вигідно. А тому фальсифікат реалізують вже в розлитому стані. А стільники підробляють рідко. Хіба що можуть взяти справжні стільники, викласти їх в банку і залити сиропом.