Як відрізнити підроблений мед з маточним молочком від оригіналу

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності меду з маточним молоком. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Здрастуйте, шановні читачі! Користь меду переоцінити складно. І особливо, якщо це мед з молочком бджолиної матки. На жаль, не все те, що продається під такою назвою, є справжнім продуктом.

Бо сьогодні говоримо про мед з маточним молочком — як відрізнити підробку.

Для початку потрібно зрозуміти, що це за молочко, і чому такий цінний продукт, а також корисний.

це таке

Перш ніж перейти до питання про підробки, варто поглянути на натуральний матковий мед.

Мед з молочком вважається унікальним продуктом, одержуваним у результаті життєдіяльності бджіл. Це вишукане ласощі, а також лікарський засіб.

Виходить із суміші меду різних сортів і маточного молочка. Це речовина, яка виробляє бджолина матка для живлення своїх личинок.

Зовні виглядає як біляста в’язка субстанція. Колір варіюється від жовтуватого до ніжно-кремового. Це обумовлено тим, що в склад включають в основному світлі види меду, а також білий колір надає саме молочко.

Ще причина білого кольору у використанні вже кристалізованого меду. Його механічно перемішують, що дає ефект кремовості.

Хоча до складу входить мед і молоко, процентна частка останнього мінімальна. Пропорція становить 1 до 100. На 1 кілограм меду йде всього 10 грам молочка.

Важливо додати його відразу, мінімізуючи контакт молочка з повітрям і сонячним промінням. Інакше втрачається користь.

Молочко можна додавати в свіжий мед. Через біологічно активних речовин виникає реакція, і всі корисні властивості втрачаються.

Продукт цікавий. Здатний вилікувати не одне захворювання. Якщо спіткала хвороба, то маточне молочко можуть призначити разом з перевіреними промисловими лікарськими препаратами.

Важливо додати, що маточне молочко продають і у вигляді капсул. З нього витягують всю вологу, пресують, і отримують таблетки.

Ціна 1 грама цього молочка матки становить близько 1500 рублів.