Як відрізнити справжню гімалайську сіль від підробки

Як відрізнити оригінал гімалайської солі від репліки/підробки в експертному матеріалі. Дізнайтеся, за яким відмінностям можна легко і швидко виявити підроблений товар перед покупкою

Привіт! Одні вважають сіль дуже шкідливим продуктом, і намагаються всіляко від нього відмовитися. Інші ж переконані в користі природного мінералу. Тут є обопільна правда. Але факт в тому, що сіль у невеликих кількостях людському організму необхідна. Плюс вона робить страви смачніше. Існують різні види. Але сьогодні говоримо про те, як відрізнити оригінал гімалайської солі від репліки.

Причина проста. Продукт став останнім часом дуже популярним. Його використовують у кулінарії, додають в різну косметику, застосовують для ванни і не тільки. Основний акцент зробимо саме на харчовій варіант.

Зараз популярним є здорове харчування. Тому на прилавках і полицях магазинів все частіше з’являються органічні, а також екологічні продукти.

В їх числі і гімалайська рожева сіль. Вважається, що вона корисніше звичайної кам’яної. Згідно лабораторних досліджень, у складі мінералу виявлено близько 90 корисних елементів, здатних принести користь здоров’ю. А зміст натрію менше, якщо порівнювати з кухонною сіллю.