Як відрізнити справжній Боржомі від підробки: скло і пластик

Детальна інформація про відмінності між підробкою Боржомі і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Здрастуйте, дорогі друзі! Мінеральна вода несе в собі велику користь. Якщо це не звичайна водопровідна вода, насичена вуглекислотою. Тому ставлення до таких брендів як Боржомі у людей особливе. Вода відома у всьому світі. На жаль, виробник страждає від шахраїв. Звідси й закономірний питання про Боржомі — як відрізнити підробку від оригіналу.

Саму воду почали видобувати на території Грузії ще в 1830 році. Але масштабна виробнича видобуток стартувала через 60 років, у 1890 році. Воду розливали і продавали в різних країнах.

В даний момент географія поширення Боржомі налічує близько 40 країн, серед яких усі країни колишнього СРСР та СНД.

Крім батьківщини в Тбілісі, Боржомі проходить ретельну перевірку в ще декількох країнах, які займаються імпортом мінеральної води.

Особливість Боржомі в природної мінералізації. Її використовують у лікуванні, для профілактики проблем шлунково-кишкового тракту, вважається їдальні. Але сучасний дизайн вийшов на новий рівень. Пляшки стали більш презентабельними та оригінальними.

Зрозуміти, що Боржомі підробка можна по ряду ознак. Але орієнтуватися тільки на один з показників оригіналу не варто. Краще діяти комплексно. Це значно підвищує ймовірність купити воду високої якості, а також отримати максимум користь.