Як відрізнити підроблений мед з Абхазії від оригіналу

Читайте інформацію про відмінності між підробкою меду з Абхазії і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Привіт, друзі! Асортимент меду на російському ринку великий. Частина провадиться місцевими бджолярами. Деякі види завозяться з інших країн. Яскравий приклад — це Абхазія. Унікальність країни в тому, що звідти привозять евкаліптовий мед.

Дуже корисний і виробляється в невеликих обсягах. Від цього зростає попит, а також з’являються фальсифікати. Завдання полягає в тому, щоб зрозуміти — пропонований мед з Абхазії підробка чи ні.

Саме словосполучення евкаліптовий мед викликає сумніви в існуванні такого продукту. Так, евкаліпт цвіте, його пилок збирають бджоли, а також перетворюють на ласощі. Далі пасічники збирають продукцію, фасують і відправляють на реалізацію в різні міста і країни. Росія виступає одним з головних споживачів.

Особливості меду

Більшість медоносів у вигляді евкаліпта ростуть в Австралії, а також у Новій Зеландії. Звідти в РФ мед не доставляють.

згодом рослина з’явилася на материковій частині Європи і Азії. Найкраще евкаліпт прижився в Абхазії і в Криму. Звідти ласощі потрапляє на прилавки російських, українських та інших магазинів.

Евкаліпт існує різних видів. Це чагарники і високі дерева. Залежно від різновиду, цвісти евкаліпт може почати через 2 роки, або тільки через 10 років.

Нирки утворюються в кінці весни, а також в перший літній місяць. Від появи бутона до розкриття може пройти 2 роки. З-за цього цвітіння відбувається в різний час року.

В ролі видобувачів виступають сірі гірські бджоли. Або абхазянки. Вони мирні, а також високопродуктивні. Від інших бджіл відрізняються більш довгим хоботком. Тому добувають пилок з тих медоносів, з якими інші бджілки не справляються.