Як відрізнити справжній сушений кизил від підробки

Дізнайтеся, як визначити оригінал сушеного кизилу, і що робити, якщо купили підробку. Експерт розповість про актуальні ознаки: зовнішній вигляд, упаковку, якість продукції

Привіт! На жаль, підроблені продукти харчування вже давно не рідкість. І скрізь використовується приблизно один і той же принцип. Беруть більш дешеві компоненти, і виготовляють продукцію з них, видаючи за більш якісні аналоги. Але є й інший варіант, коли одна сировина замінюють іншим. За рахунок зовнішньої схожості виходить підробка. Тому сьогодні і говоримо про те, як відрізнити справжній сушений кизил від підробки.

Це популярний вид сухофруктів, який часто використовується в кулінарії. Багато його люблять вживати в чистому вигляді. Оскільки свіжі ягоди досить кислі, то приємніше їсти саме сушений вигляд.

Але виявляється, що замість кизилу можуть продавати зовсім інший продукт, і видавати за сухофрукти. Такий блок як кизил — це ягода, яка має безліч корисних властивостей, а також лікувальних можливостей. Шахраї користуються цим, наживаючись на людей, які просто хочуть смачно оздоровитися.