Як відрізнити справжню молочну продукцію від підробки

Як відрізнити оригінал молочної продукції від репліки/підробки в експертному матеріалі. Дізнайтеся, за яким відмінностям можна легко і швидко виявити підроблений товар перед покупкою

Привіт, друзі! Вирушаючи в магазин або на ринок, людина розраховує купити те, що вказано на етикетці або ціннику. Іншими словами, молоко повинно на 100% складатися з молока, а ковбаса з м’яса. Але на практиці все інакше. На етикетці пишуть сир або сир, а в складі частка молочної складової зведена до мінімуму. Сьогодні хочемо в загальних рисах торкнутися фальсифікат молочної продукції. Поговоримо про те, як відрізнити справжню молочну продукцію від підробки.

Зараз продукт в упаковці може бути зовсім не тим, що пишуть на етикетці.

На жаль, список фальсифікату молочної продукції 2021 року лише розширюється. Хоча все більше зусиль спрямовують на боротьбу з підробками. Або нам хоча б так хочеться думати, а також вірити в це.

Факт в тому, що молочний продукт виготовлений з додаванням різних компонентів. І не завжди безпечних для здоров’я.

Доведеться розбиратися в тому, як видає себе фальсифікація молочних продуктів, щоб не стати жертвою шахраїв або просто недобросовісних продавців.

Пройдемося по кільком основним категоріям, а також дамо корисні рекомендації. За рахунок них фальсифіковані молочні продукти не опиняться на полицях вашого холодильника. І окремо нагадуємо про особливості підробленого сиру, а також про імітацію вершкового масла, які зустрічаються в магазинах і на ринках.