Як відрізнити справжні Єсентуки 4 від підробки

Як можна розпізнати справжність і оригінальність Єсентуки 4? Поради щодо вибору якісного товару. Як упаковка, зовнішній вигляд і інші ознаки видають підробку

Привіт, друзі! Мінеральна вода наповнена користю, яку вона несе людям. Не можна порівнювати звичайну газовану воду з водою, що видобувається в унікальних цілющих джерелах. У першому випадку це максимум очищена водопровідна вода, яка заповнена вуглекислим газом для надання бульбашок. У другому випадку це вода, отримана з землі, наповнена унікальним складом мінералів і мікроелементів. На жаль, перший тип часто видають за другий. Ось чому людей цікавить, як відрізнити Єсентуки 4 підробку від оригіналу.

Зробити це можна декількома методами. А краще, якщо наявні знання будуть застосовуватися в комплексі.

Можна купити в Яндекс Маркеті.

Єсентуки 4 і 17 — це одна з найпопулярніших, а також продаються мінералів в Росії, і за її межами. У країнах СНД також можна зустріти цю зелену пляшку, сповненого життєвою силою і користю.

Звичайно ж, просто так вживати воду, та ще й у великих кількостях, не варто. Вона вважається лікувальною, а тому п’ється в обмеженому обсязі, а також бажано за призначенням або після консультації з лікарем.

Говорити про те, наскільки Єсентуки 4 корисна вода, безглуздо. Більшість людей і так це знаю. Питання в іншому — як відрізнити Єсентуки 4 від підробки.