Як відрізнити справжні шини від підробки: бувають

Усі відмінності підробки шин від цієї продукції. Читайте порівняльну характеристику контрафакту та оригіналів. Експерт підкаже, як не потрапити на виверти шахраїв

Тиск

Таку перевірку можна провести вже за фактом покупки. Але все одно ігнорувати цей метод не варто. Так водій зрозуміє, що його обдурили. Говорити про шанси повернути гроші за товар складно. Але зате автомобіліст буде чітко розуміти, що далі їздити на таких шинах не можна.

Встановивши гуму на автомобіль, перевірте внутрішній тиск. Зробіть кілька вимірів протягом 3-4 днів.

Якщо кожен день показники тиску поступово падають, це ознака розшаровування. А тому нова гума виявилася не такою вже й новою. Швидше за відновленою. Або нової, але вкрай низької якості.

Ще тиск швидко падає, якщо покришки довго і неправильно зберігалися на складі. Вам продали залежаний товар, який також безпечно і довго служити не зможе.

Тальк

Досить простий, але наочний тест, який багато в чому дозволяє визначити підробку, виготовлений в кустарних умовах.

Треба провести рукою по внутрішній поверхні виробу. На пальцях оригіналу завжди залишається трохи тальку. Якщо ж нічого подібного немає, то не варто ризикувати.

На превеликий жаль, підробки поширюються досить активно. Так, говорити про копіювання виробів відомих шинників не доводиться. Але від цього не легше.

Адже залишаються шини від компаній-одноденок, відновлені і браковані покришки, які реалізуються за ціною хороших нових коліс.

Якими шинами користуєтеся? Як підходите до питання вибору? З яким видом контрафактної продукції стикалися? Як вдалося визначити обман?

Чекаємо відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, залишайте коментарі, задавайте питання і розповідайте про проект друзям!