Як відрізнити справжній антифриз від підробки

Як можна розпізнати справжність і оригінальність антифризу? Поради щодо вибору якісного товару. Як упаковка, зовнішній вигляд і інші ознаки видають підробку

Привіт! Більшість сучасних експлуатованих автомобілів оснащуються двигунами внутрішнього згоряння. І для їх охолодження використовується система радіаторів, а також спеціальна рідина. Її називають антифриз. Вітчизняний варіант — це тосол. Проблема в тому, що підроблена ОЖ може створити безліч проблем. Тому необхідно знати, як відрізнити справжній антифриз від підробки.

Переоцінити значимість робочої рідини для стану ДВЗ складно. Якщо склад не буде відповідати вимогам, що це призведе до перегріву, а також остаточного виходу з ладу. Або до дорогого ремонту.

Щоб забезпечити безвідмовну роботу двигуна, збільшити його ресурс, потрібно використовувати тільки антифриз високої якості.

Так, основа будь-ОЖ — це вода. Але ключову роль відіграють присадки, а також спеціальні добавки. Це як і моторне масло. Базові компоненти однакові, але характеристики задаються саме додатковими компонентами.