Як відрізнити свічки Денсо оригінал від підробки

Порівняльна характеристики підробки свічок Denso і оригіналу. Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Всім привіт! Кожен автомобіліст знає наскільки важливо в обслуговуванні і ремонті машини використовувати якісні запчастини. Ніхто не змушує брати оригінали для свого авто. Але і аналог повинен мати гідний рівень виконання. Одна з головних проблем — це фальшивки. Тому сьогодні говоримо про свічки Denso — як відрізнити підробку.

Компанія Денсо веде активну боротьбу з шахраями, які видають свою низькопробну продукцію за вироби одного з провідних виробників.

Від цього страждають всі, починаючи від Денсо, закінчуючи кінцевим споживачем. Тобто нас з вами.

Є кілька ефективних методів як відрізнити свічки Денсо оригінал від підробки. Не варто зайвий раз нагадувати, наскільки свічка важлива в роботі ДВЗ, а також до яких наслідків призводить підробка.

З чого почати

Тепер до питання про те, як відрізнити свічки Денсо від підробки.

Первинна завдання — це вибрати надійного, а також перевіреного постачальника, продавця.

Оскільки Denso — це поширений бренд, то в багатьох містах можна зустріти офіційних дистриб’юторів та фірмові магазини.

Зазвичай підробка свічок Denso реалізується через Інтернет-магазини, звичайні ринки автозапчастин, оголошення в мережі і пр. Буде такий продукт оригінал чи ні, сказати складно. Не можна виключати, що не у фірмових магазинах також реалізують справжні свічки. Тільки ось ціна у них буде не нижче рівня офіціалів. А все тому, що потрібно закупити продукцію, зробити націнку для отримання вигоди, і продати. Отже, коли ціна в магазині на 20-30% нижче ринкової, то така контрафактна продукція.

Але ціна не завжди показник. Щоб приховати підозри, продавці ставлять оригінальний цінник. Тобто вони не соромляться за відверте барахло просити стільки ж, скільки і за оригінальні свічки фірми Денсо. Що ж, нехай це буде на їх совісті.