Як відрізнити підробку гальмівних дисків TRW від оригіналу

Відмінності між підробкою гальмівних дисків TRW і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Здрастуйте, шановні читачі! На порядку денному важлива з позиції безпечного водіння тема. Це гальмівні диски TRW підробка і як відрізнити від оригіналу.

Немає сенсу сперечатися з тим, що водії гинуть і отримують травми не від швидкості, а від гальмування. Звичайно, це не означає, що тепер можна їздити з порушенням всіх правил і здорового глузду. Установка високоякісних гальм ще не гарантує абсолютну безпеку. Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Але значимість наявності ефективної системи гальмування на машині складно переоцінити. І тут водій розуміє, що в пріоритеті колодка, гальмівний диск та інші елементи лише хорошої якості. І гальмівний диск TRW повною мірою відповідає високим вимогам, а також відповідає всім стандартам якості та ефективності.

Чому TRW підробляють

Перш ніж поговорити про диски і колодки TRW і як відрізнити підробку, слід обговорити питання причин походження контрафактної продукції.

Все починається з експлуатації автомобіля. В залежності від того, який у водія стиль, і наскільки акуратно він здійснює водіння, гальмівний вузол може служити різний проміжок часу. Причому тут важливо не тільки якість самих елементів. Буває і так, що найбільш ефективні та дорогі гальма зношуються за 500-1000 кілометрів. А деякі спокійно проходять по 50-100 тисяч кілометрів. І при цьому гальма не починають скрипіти, втрачати ефективність. Деталь продовжує справлятися з навантаженнями.

Але завжди приходить момент, коли система потребує оновлення. Тобто потрібно замінити гальмівні диски.

Виникає необхідність зробити вибір. Логічно, що водій звернутися до виробника, який має хорошу репутацію, адекватні ціни та широкий асортимент продукції.

Одним з таких варіантів є TRW. Це давно зарекомендували себе з кращого боку гальмівні системи. Висока якість, грамотна цінова політика і ряд інших переваг зробили TRW одним з лідерів ринку. Так, є ще ті ж Brembo, але ціна там зовсім інша.

Можна виділити кілька переваг оригіналів TRW, з-за яких і почав активно з’являтися контрафакт дисків:

  • в основі лежить високоякісний чавун, на якому засновані диски гальмування;
  • тривалий термін служби;
  • мінімальна ступінь зносу навіть під сильним впливом;
  • здатність витримувати агресивну манеру водіння;
  • висока ступінь жорсткості;
  • зразкові показники міцності;
  • мінімальна кількість заводського браку;
  • комплектація, у яку вже входять кріплення, що полегшує установку.

тобто контрафактні диски з’явилися з цілком зрозумілої причини. Бренд став популярним, а також затребуваним. Шахраям захотілося урвати свій шматок від чужої популярності.

Використовуючи досягнення TRW і пекельна праця, проведений над популяризацією бренду, а також демонстрацією своїх можливостей, нехороші люди, назвемо їх так, просто копіюють продукцію, реалізують під відомим брендом.

Можна нескінченно довго розмірковувати про те, наскільки це поганий, низький вчинок. Але замість цього краще займемося вивчаємо того, як TRW підробка себе видає.