Як відрізнити оригінальний масляний фільтр Манн від підробки

Пропонуємо ознайомитися з відмінностями між підробкою масляного фільтра Манн і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару

Привіт, друзі! Купівля витратних матеріалів на машину — невід’ємна частина експлуатації. Але важливо купувати запчастини хорошої якості, а також від перевіреного виробника. Іменитий бренд не захищає від фальсифікату.

Сьогодні говоримо про масляний фільтр Манн — як відрізнити підробку. Впізнаваний бренд. Ці фільтрувальні пристрої купують багато автовласників. Цим користуються шахраї, підроблюючи дійсно гарні витратні матеріали.

на Жаль, якість копій низьке. Підробка, як автозапчастина, може нашкодити машині. Клієнт дивиться, що за компанія чи бренд, і розчаровується. Звідси неправильне думка про Mann. Обумовлене купівлею підробки замість оригіналу.

Оригінальний фільтр можна подивитися в Яндекс Маркеті, він має кілька ступенів захисту. Враховуючи ці відмінності, покупець може розпізнати фальсифікат, а також уникнути покупки деталі сумнівної якості і походження.