Як відрізнити ДМРВ Бош від підробки

Дізнайтеся відмінності між підробкою ДМРВ Bosch і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити ДМРВ Бош від підробки.

Якщо ви тут, то знаєте, що ДМРВ розшифровується як датчик масової витрати повітря. Ця деталь є частиною паливно-повітряної системи двигуна.

Німецький концерн випускає асортимент запчастин для машин різних марок, моделей, а також поколінь. Їх ДМРВ вважаються якісним аналогом для оригінальних деталей. Часто ставляться з заводу на авто.

Але є проблема. Це підроблене виріб. Пародія на Bosch, але низької якості і сумнівною ефективністю роботи.

Що потрібно знати

На порядку денному ДМРВ Bosch — як відрізнити підробку.

На ринку доступно 2 типу цих датчиків:

  • Німецького виробництва. Збираються в Німеччині. Усередині коробок є промаслений папір. Упаковка з м’якого картону. На корпусі виробу стоїть заводський код 816;
  • Російського виробництва. Ці датчики збирає підприємство Роберт Бош Саратов. Базується в місті Енгельс. Збирають контролер з німецьких комплектуючих. Поставляється в пластиковому пакеті з замком, а також упаковується в картон пористій структурі. На корпус наноситься заводський код 599.

Інформація і зовнішній вигляд можуть бути скопійовані. Підробок на російському ринку багато. Вони копіюють деталі німецького та вітчизняного виробництва.