Як відрізнити справжні амортизатори Каяба від підробки

Покрокове керівництво по вибору оригіналу стійки Каяба. Як розрізнити між цією продукцією і фальсифікатом розповість експерт. Недоліки підробленої продукції

Здрастуйте, шановні читачі! Купуючи автомобільні запчастини, кожен власник машини розраховує на їх тривалий термін служби, а також ефективну експлуатацію. Але бажаного досягти не вдається, якщо це виявляється підроблена деталь. Тому сьогодні говоримо про амортизатори і стійки Каяба — як відрізнити підробку від оригіналу.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

KYB або просто Каяба є популярним брендом. Цей виробник випускає відмінний амортизатор. Багато автомобілістів довіряють Kayaba, і роблять це зовсім не марно.

Адекватна ціна, висока якість, точність виконання, а також великий асортимент роблять продукцію KYB однією з найбільш затребуваних на ринку запчастин. Особливо це стосується елементів підвіски, таких як стійка, амортизатор та ін

Проблема лише в тому, що нелегальні виробники намагаються заробити на чужій славі і досягнення. Тому видають свою продукцію за оригінал Каяба. Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно розібратися в тому, як відрізнити KYB оригінал від підробки.

Зробити це можна, спираючись на кілька основних моментів.