Як відрізнити справжній Victor Reinz від підробки

Покрокове керівництво по вибору оригіналу Victor Reinz. Як розрізнити між цією продукцією і фальсифікатом розповість експерт.

Експлуатація техніки тісно пов’язана з її ремонтом і обслуговуванням. І для надійної і впевненої роботи машини потрібно використовувати якісні компоненти. Продукція Victor Reinz в їх числі. Але проблема в тому, що на ринку часто зустрічається контрафакт. Сьогодні розповімо про те, як відрізнити справжній Victor Reinz від підробки.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Купуючи маслосъемный ковпачок, який-небудь сальник, а також герметик, автовласник повинен бути впевнений у їхній якості. Інакше це може призвести до сумних наслідків. У кращому випадку, це марна трата грошей. В гіршому — це пошкодження окремих елементів, систем, а також всього автомобіля.

Трохи про виробника

Перш ніж поговорити про підробки Victor Reinz, слід познайомитися з самим виробником.

Victor Reinz — це провідний виробник автомобільних прокладок, а також ущільнювальних матеріалів. Пропонує продукцію вищої якості.

Компанію заснував Уго Рейнц в 1920 році біля Берліна, у Німеччині.

Реалізацією продукції в США займалася фірма DANA, використовуючи для цього бренд Victor.

В 1993 році Reinz увійшла до складу американської корпорації DANA. На той момент компанія була однією з найбільших у світі серед виробників автомобільних комплектуючих. У підсумку бренд Reinz перейменували в сучасний варіант Victor Reinz.

Асортимент Victor Reinz включає в себе такі позиції:

  • прокладки ГБЦ;
  • прокладки клапанної кришки;
  • для масляних піддонів;
  • сальники;
  • герметики;
  • болти ГБЦ;
  • гумові ущільнювачі і так далі.

Вироби таких брендів як і Payen BGA — це пакувальники. Насправді вони реалізують продукцію компанії Victor Reinz.

Немає нічого дивного в тому, що слідом за зростанням популярності бренду, тут же активізувалися шахраї.

Вони почали пропонувати різний асортимент продукції у вигляді прокладок та ущільнювачів, імітуючи упаковку, а також виконання виробів Віктор Рейнц.

При цьому багато запитують, обговорюючи бренд Victor Reinz, бувають підробки. Звичайно так. І варто визнати, що їх кількість на ринку не зменшується.

Щоб захистити себе і не купити контрафакт, потрібно дізнатися, як виглядає підробка, а також як можна розпізнати на тлі оригіналу.