Як відрізнити справжній генератор Honda eg5500cxs від підробки

Список ознак, за якими можна відразу визначити підробку Honda eg5500cxs. Чим характеризується контрафакт і фальсифікат. Актуальні та докладні поради покупцям.

Всім привіт! Уявити собі будинок без електрики, як і будь-який об’єкт, де знаходяться люди, складно. Світло потрібен практично постійно. Приватні будинки, дачі, квартири, котеджі під’єднані до міської лінії електропередач. Саме від електростанції залежить, буде електрику чи ні.

Іноді можуть відбуватися аварії, поломки, обриви проводів, а також профілактичні роботи на станціях і не тільки. Результат один — відсутність електроенергії у споживачів. Хтось може спокійно перечекати. Іншим же потрібен джерело енергії, що компенсує відсутність електрики. Таким може виступати генератор. І покупка електрогенераторів — явище поширене. Одним з лідерів виступає компанія Honda. На жаль, але пропоновані генератори під цією маркою виявляються часом підробкою. І сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжній генератор Honda eg5500cxs від підробки.

Представлена модель — це бестселер у виконанні японської компанії. Не дивно, що саме підробка Honda EG5500CXS виявилася самою поширеною, і як відрізнити від оригіналу, завдання кожного покупця.

Принцип простий. Використовується дешевий китайський генератор. Він пофарбований в червоний колір. На нього наносяться необхідні наклейки. Причому шахраї в основному намагаються видати китайський ширвжиток за одну з дорогих моделей.

Щоб зрозуміти, що пропонована продавцем Honda EG5500CXS підробка, потрібно знати декілька хитрощів, а також нюансів. Вони допоможуть вийти з ситуації гідно, не бути обдуреним, а також знайти дійсно справжній агрегат.