Як відрізнити справжні SNR підшипники від підробки

Покрокове керівництво по вибору оригіналу SNR підшипників. Як розрізнити між цією продукцією і фальсифікатом розповість експерт. Недоліки підробленої продукції

Привіт! У конструкції машин, різних механізмів, а також вузлів широко застосовуються підшипники. Досить часто з необхідністю з купівлі та заміни стикаються автовласники. Питання в тому, яку саме продукцію вибрати. Зазвичай віддають перевагу перевіреним брендам. Але це часом спричиняє за собою купівлю фальсифікату. Тож сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжні SNR підшипники від підробки. Всіх постачальників можна подивитися в маркетплейсе Я Маркет

Це один з найбільш відомих виробників. Найбільшу популярність бренд завоював саме в Європі.

Популярність торгової марки спричинила за собою підвищену увагу з боку шахраїв. Вони випускають подібну продукцію під тим же назвою, але характеризуються більш низькою якістю. Це негативно впливає на імідж бренду, а також завдає шкоди самим покупцям. Адже підробка не може служити так само довго і ефективно, як оригінальний підшипник.

Коротка історія виробника

Перш ніж поговорити про SNR підшипники, підробка яких є вкрай поширеним явищем, треба вивчити самого виробника.

Мова йде про SNR Group. Це французький розробник і виробник підшипників, а також мехатроніки для машин, космічних кораблів, ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту і промисловості. Вважається головним постачальником підшипників в Європі.

Компанія є спільним підприємством, яке створила група Renault-Nissan, а також концерн виробництва підшипників NTN з Японії.

Влітку 2010 року відбулася реорганізація, і підприємство отримало назву NTN-SNR.

Виробництво ведеться на території декількох країн і міст. Тільки у Франції налічується 5 виробничих об’єктів. Також в цей список включені:

 • Німеччина;
 • Бразилія;
 • Румунія;
 • США;
 • Китай;
 • Італія.

У цілому підприємства SNR виробляють понад 400 тисяч підшипників в день.

Одна з головних поточних проблем підприємства — це підробка SNR.

Купуючи підроблені ступичні підшипники SNR, або виробу іншого типу і призначення, клієнт потенційно ризикує. За оцінками фахівців, близько 15% доступною на ринку продукції під ім’ям SNR є фальсифікатом.

Тому основне завдання — навчитися відрізняти копію від оригіналу. У підробки інша обойма, може відрізнятися внутрішній радіус, розмір, геометрія, а також ряд інших параметрів. Не кажучи вже про якість використовуваного металу.

Як визначити підробку

Є кілька варіантів у випадку з SNR відрізнити від підробки. Зробити це можна за:

 • вартості;
 • упаковці;
 • вмісту;
 • маркуванні.

Варто розповісти про підшипниках SNR і як відрізнити підробку за цими ознаками більш детально.

Вартість

Перше, на що звертає увагу покупець при виборі тих чи інших запчастин, товарів, це вартість. Досить часто підроблені підшипники SNR реалізуються за заниженою ціною. Це дозволяє швидше продати фальсифікат.

на Жаль, але багато покупців не можуть встояти перед спокусливою акцією, розпродажем, а також небаченою щедрістю продавця. Плюс низькі ціни часто підкріплюють тією або іншою інформацією, яка виглядає правдоподібно.

Якщо ви бачите вальниця для свого Renault Logan або іншого автомобіля від бренду SNR, але ціна виглядає занадто низькою, то варто задуматися.

Оригінальний продукт спочатку проходить складний етап виробництва. Там використовують дороге сировину, а також сучасне устаткування. Потім йде митне оформлення. Потім ще транспортування. Кожен етап у підсумку впливає на зростання ціни виробів.

У Росії є офіційний дилер SNR. Подивіться, які ціни на куповані підшипники пропонує він. Якщо ціна нижче офіційної навіть на 5-10%, це вже підозріло. А коли вартість занижена на 30-50%, то тут вже навіть сумніватися не доводиться. Перед вами точно підробка.

Прийом з низькою вартістю для залучення покупців також активно застосовують при реалізації підроблених ременів ГРМ Gates, затребуваних серед клієнтів гальмівних дисків TRW, а також фальшивих ДМРВ від Bosch. Та й інші запчастини, як і їх справжні виробники, страждають від недобросовісних виробників та їх цінової політики.

Упаковка

Також підроблені підшипники SNR можна ідентифікувати по упаковці.

Оригінал поставляється в коробках з картону досить високої якості. Вона виконана в жовтому кольорі з синіми лініями, на яких білими літерами написано SNR.

Купуючи підшипники цієї фірми, зверніть увагу на такі моменти:

 • колір упаковки;
 • якість нанесеної поліграфії;
 • захисна голограма.

Оригінальні голограми більш насичені. На багатьох упаковках цього захисного елемента взагалі немає. Тут висновок очевидний — перед вами підробка.

Якщо текст розмитий, букви погано пропечатані, видно кустарна склейка коробки, то це ще один привід засумніватися в якості, а також автентичності товару.

Вміст упаковки з підшипниками

Обов’язково загляньте всередину коробки з підшипником. Спочатку зверніть увагу на етикетки, а також текст.

Оскільки SNR офіційно представлений в Росії, то ці вироби проходять всі необхідні процедури. Текст повинен бути виконаний російською мовою. Якість перекладу не повинно викликати сумнівів.

Якщо ж текст на етикетках розмитий, є помилки, а також інші ознаки кустарного виробництва, то купувати такі підшипники настійно не рекомендується.

Підшипники і маркування

Деякі шахраї практикують використання копій оригінальних упаковок, але при цьому всередину укладають підшипники зовсім інших виробників. Це можуть бути старі вироби, підроблені, відновлені, або навіть що належать іншій, більш дешевого бренду.

Так що будьте уважними, перевіряючи наповнення коробки з підшипником.

Наступний пункт — це маркування. Технологія нанесення маркування на оригінальних підшипниках може сильно відрізнятися від фальшивок.

Для справжніх виробів застосовують чіткий, а також рельєфний штамп. У підробок елементи маркування крупніше, часто більш грубі, нерівні, а також неакуратні. Замість штампування для маркування деяких підробок використовують фарбу. Це явна ознака фальсифікату, який купувати настійно не рекомендується.

Оригінальну маркування рекомендується порівняти з підробкою, заглянувши на офіційний сайт. А ще краще мати перед собою 100% оригінал, який буде служити в якості орієнтира для порівняння з виробами, у достовірності яких є сумніви.

Що ще потрібно знати про підробки SNR

Як ви розумієте, підроблений підшипник SNR видає себе за пакування, маркування, а також вмісту коробок. Але це буде не зовсім повний огляд.

Зазвичай фальсифікат характеризується наступними моментами:

 • деталі проходять посередню обробку, з-за чого поверхні сильно відрізняються від оригіналу;
 • високоякісне сировину у вигляді теплостійкою нержавіючої сталі замінюють на неякісний метал;
 • підробки надмірно заливають мастилом, чого в оригіналі бути не повинно.

Ще шахраї практикують кілька видів виготовлення, а також продажу фальсифікату. Причому схожа ситуація спостерігається з підробленими підшипники SKF.

По-перше, це відновлені оригінальні деталі. Вони вже відпрацювали певний період. Але їх зняли з машин і інших пристроїв, оновили шляхом чищення і змащення, після чого продають під виглядом нових. У цьому випадку дивіться на підроблену упаковку, надмірна кількість мастила, а також якість і надмірність шліфування.

По-друге, реалізовувати можуть справжні, але довго зберігалися в неналежних умовах деталі. Зазвичай їх повинні списати і утилізувати. Але шахраї можуть відновлювати такі підшипники в кустарних умовах, а потім виставляти на продаж під виглядом нових деталей.

В-третіх, існують підшипники, які начебто виглядають нормально, а упаковка при цьому замінена. Це говорить про порушенні умов зберігання. Упаковка прийшла в непридатність. Напевно і сам підшипник постраждав. Його відновлювали. А після такої реставрації говорити про збереження первісних характеристик, а також якості вже не доводиться.

Часто користуєтеся підшипниками SNR? Де купуєте запчастини? Завжди перевіряєте на предмет автентичності? На що орієнтуєтеся при перевірці? Траплялися коли-небудь підроблені підшипники SNR?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому поки все, а тому пора прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, а також поставте питання і розкажіть про проект друзям!