Як відрізнити свічки NGK оригінал від підробки

З інструкції дізнаєтеся, як правильно самому визначити оригінальність свічок NGK. Які особливості мають підробки. Поради щодо вибору якісного товару

Привіт, друзі! Ринок автозапчастин відчуває певні труднощі. І головна з них полягає в появі великої кількості підробок, а також контрафактної продукції. Звідси виникає закономірне питання — як відрізнити свічки NGK оригінал від підробки. Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

Важливий компонент будь-якого двигуна внутрішнього згоряння. Установка деталі низької якості тягне за собою серйозні проблеми.

В кращому разі доведеться замінити комплект свічок. У гіршому будуть проблеми з двигуном. Їх усунення обійдеться в солідну суму.

Тому, якщо це виявляться свічки NGK підробка, автовласника потенційно чекають неприємності. Краще запобігти їх відразу. Для цього потрібно навчитися розпізнавати копії.

Не найбільш очевидні ознаки

На прикладі свічок Denso багато знають про те, що видає фальшивку.

Але є ознаки, які не здатні на 100% гарантувати захист від копії. Тому приділяти їм багато уваги безглуздо.

  • Ціна. Ситуація на ринку складна. За невеликі гроші можна взяти навіть оригінал. Якщо це крадений товар, немає сертифіката, пропонується уцінка тощо, А недобросовісні магазини і продавці вимагають за підробки в кілька разів більше, ніж за справжню деталь. Так що ціна — це неоднозначний критерій. Хоча якщо цінник відверто низький, це привід задуматися, а також відмовитися від покупки;
  • Упаковка. Теж не гарантує якість виробу. Упаковку підробити простіше, ніж запчастину. Плюс є ситуації, коли застосовують оригінальну упаковку, але укладають туди копії. Подивіться на пакувальний матеріал, а також пройдіться по основним можливим ознаками копіювання. Але покладатися тільки на це не варто.

Тепер до питання про те, як відрізнити підробку свічок NGK.

Є кілька ознак, які дають зрозумілу відповідь. Як і у випадку з перевіркою на оригінальність масляних фільтрів Mann, тих же ДМРВ Bosch, а також комплектів зчеплення Luk.