Як відрізнити справжній Premiata від підробки

Особливості підробки Premiata. Розповімо, як просто і швидко визначити фальсифікат і контрафакт серед продукції. Як шахраї навчилися робити репліки товарів

Привіт! Багато хто справедливо вважають, що краще витратити більше грошей, але купити якісне взуття, а не розмінюватися на дешеві вироби. Вони служать трохи, швидко втрачають зовнішній вигляд, а також можуть створювати дискомфорт, провокувати неприємні запахи від ніг і так далі. Але це ж стосується і підробок. Таке взуття як Premiata користується попитом. На жаль, фальшивок на ринку достатньо. Тому розберемося з тим, як відрізнити справжній Premiata від підробки.

Сам бренд з’явився порівняно недавно в Росії. Хоча виробник має досить багату історію.

Сьогодні ви дізнаєтеся про самому виробнику, його підході до виробництва кросівок і іншої взуття, а також навчитеся відрізняти справжні вироби від підробок.

Історія виробника

Перш ніж розповісти про кросівках Premiata і як відрізнити оригінал від підробки, багатьом буде цікаво познайомитися з історією самого бренду.

Офіційно цей італійський бренд існує з 1991 року. Буквально відразу компанія почала підкорювати міжнародний ринок.

Але історія компанії почалася ще в 1885 році. Саме тоді Наццарено Мацца відкрив в Італії невелику майстерню. Розташовувалася вона в регіоні Марке. Там здавна працювали кращі шевці. І Мацца також вирішив спробувати свої сили в цьому ремеслі.

В результаті майстерня розвивалася, до справи підключалися діти і онуки засновника. І вже зараз правнук Наццарено Мацца, якого звуть Грациона, займається управлінням великої взуттєвої компанії. Все виробництво організовано в Італії, що також важливо враховувати.

У Росії цей бренд з’явився буквально кілька років тому. Але швидко завоював популярність, а також знайшов свою широку аудиторію цінителів взуття. Причому в основному росіяни купують саме кросівки марки Premiata.

Це не зовсім звичайна спортивна взуття. Швидше кросівки для прогулянок, щоденного використання.

Виробники підробок швидко помітили, що Premiata стає популярним, а також затребуваним. У підсумку оригінальний товар тепер поєднується з підробками. І де справжні кросівки, а де підробка, визначати доводиться самим покупцям.