Як відрізнити підробку від оригіналу Ізі Буст: корисні поради

Дізнайтеся, як самому визначити підробку Yeezy Boost 350. За якими ознаками можна розпізнати справжність при купівлі товару. Поради щодо вибору якісного товару

Привіт, друзі! Каньє Уест відомий не тільки як реп-виконавець. У світі моди він став впізнаваним за рахунок того, що спільно з Adidas розробив дизайн кросівок, які носять назву Yeezy Boost. Неймовірно затребувані і популярні. При цьому випускаються обмеженим тиражем, з-за чого на ринку з’явилося безліч реплік. У зв’язку з цим хочеться знати, як відрізнити підробку від оригіналу Ізі Буст.

Розпізнати фейкові Yeezy не так складно. Для цього потрібно знати, чим відрізняються ці кросівки, які особливості має взуття, а також що пропонує бренд Adidas і за які гроші.

Взагалі про підроблених кросівки Adidas була розмова. Але у випадку з Yeezy Boost потрібно розглядати питання окремо. Надто вже унікальні, а також оригінальні ці кросівки.

Популярні моделі

Основний акцент зробимо на тому, як відрізнити Yeezy Boost 350 від підробки. Саме ця модель є найбільш затребуваною, широко відомим і бажаним.

Також існує модель 350 V2. Але ці кросівки не стали таким же хітом, як і 350 модель. Тим не менш 350 V2 теж користуються попитом, і їх активно підробляють.

Не варто забувати про 750 моделі. Але питання її копіювання, потрібно розглядати в окремому матеріалі. Якщо цікаво, залишайте відгуки, і ми підготуємо для вас відповідну інструкцію.