Як відрізнити підробку Marc Jacobs від оригіналу

З інструкції дізнаєтеся, як правильно самому визначити оригінальність сумки Marc Jacobs. Які особливості мають підробки. Поради щодо вибору якісного товару

Всім привіт! Красива, практична, а також брендова сумка — це бажаний подарунок для мільйонів жінок. Але в гонитві за таким презентом варто не забути про проблему існування підробок, а також контрафактної продукції. Сьогодні говоримо про Marc Jacobs — як відрізнити підробку від оригіналу. Можна подивитися всіх постачальників Яндекс Маркеті.

Для початку запам’ятайте, що правильно говорити і писати Marc Jacobs, а не Marc Jacob. Ім’я засновника Марк Джейкобс. Сумка без букви S і прізвища засновника бренду вже явна ознака тільки, що цей аксесуар підробка.

Відмітні особливості

Марк Джейкобс не тільки засновник власного бренду, але ще і провідний світовий дизайнер. Його сумки розлітаються з неймовірною швидкістю. Їх носять знаменитості, а також звичайні модниці.

Кожна сумка відрізняється тим, що має високу якість, яскравий дизайн, а також оригінальні деталі. Багато вважають, що це не просто якісний аксесуар, а справжній витвір мистецтва.

Але зараз не про це. Важливо перевірити, що купується сумочка не підробка. Компанія дорожить своєю репутацією. А тому робить все можливе, щоб покупець міг знайти різницю між копією та справжнім виробом.

Для порівняння візьмемо сумки оригіналу з Яндекс Маркету.

Якщо вас цікавить, купуючи сумку Marc Jacobs, як відрізнити підробку, тоді дивіться на:

  • упаковку;
  • лейбл;
  • молнию;
  • наполнение;
  • качество;
  • захисні коди та ін

Тепер по кожному пункту йдемо окремо.

Почніть з поверхневого первинного огляду. Дешеву копію часто видає дешевий матеріал, а також неприємні тактильні відчуття.

Фальшивки мають дефекти у виконанні. Це криві строчки, що стирчать із швів нитки та ін

Одна з особливостей бренду — це відсутність будь-яких ярликів. Якщо вони є, то вас намагаються обдурити. І підсунути контрафактну продукцію.