Як відрізнити справжню Рейму від підробки

Особливості підробки Рейма. Розповімо, як просто і швидко визначити фальсифікат і контрафакт серед продукції. Як шахраї навчилися робити репліки товарів

Привіт! Всі хочуть купувати тільки якісну і зручну одяг, а не просто красиву. А при виборі одягу для дітей увагу приділяють якості ще більше. Добре себе зарекомендував бренд дитячого одягу — це Reima. Проблема лише в тому, що останнім часом з’явилося багато фальсифікату. Тому сьогодні розповімо, як відрізнити справжню Рейму від підробки.

Reima — це виробник з Фінляндії. Якийсь час був не надто популярним. Але з появою фірмових мембранних комбінезонів компанія здобула світову славу.

Для виробництва використовують інноваційні матеріали. Вони здатні ззовні відштовхувати вологу, відводити від тіла, а також ефективно пропускати повітря. Для холодного і вологого клімату це ідеальний вибір.

Але це призвело до того, що Рейма підробка стала звичним явищем на українському ринку.

Що потрібно знати про верхній одяг від Reima

Перш ніж розповісти про те, як відрізнити Рейму оригінал від підробки, хочеться трохи поговорити про сам бренд.

Компанія з Фінляндії спеціалізується на випуску мембранних, а також немембранных варіантів верхній одяг.

Мембранна називається Reimatec, а немембранная Casual.

Мембранні вироби з виворітного боку покриті спеціальною плівкою на основі поліаміду. Вона містить у собі величезну кількість мікропор. Так вдається ефективно відводити вологу, не пропускати її всередину, але при цьому пропускати повітря. У такому одязі переживати із-за можливого «парникового ефекту» не доводиться. Тому мами можуть бути спокійними за здоров’я своїх дітей, які потрапили під дощ, а також пострибали взимку в снігу.

Для максимального ефекту від мембранного одягу Reima її рекомендується поєднувати з термобілизною, а також флисовыми кофтами, светрами і так далі.

Що ж стосується немембранной лінійки, то це звичайні зимові, а також демісезонні куртки, комбінезони. Шахраї особливу увагу на таку лінійку не звертають.