Як відрізнити оригінал одягу Адідас від підробки

Самостійне визначення підробки одягу Adidas. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція дізнаєтеся з наочною статті

Здрастуйте, дорогі друзі! Про взуття поговорили. Тепер час обговорити наступне питання. А саме як відрізнити одяг Адідас оригінал від підробки. Відразу виділимо продаж в Яндекс Маркеті

Одяг цього бренду вважається стильною, сучасною, а також практичною. Провідний виробник спортивного одягу і взуття. Попит обумовлений якістю і лояльною ціновою політикою.

Бренд заснували в Німеччині в 1920 році. Спочатку фабрика випускала взуття спортивного типу. Адідас стала першою в світі компанією, яка створила бутси для футболу. Це сталося в 1925 році.

Спочатку це був невеликий бізнес. Тепер — це ціла імперія.

На її лаврах наживаються шахраї. Важливо розуміти, як відрізнити Адідас оригінал від підробки.

Почнемо з фірмового логотипу

Зрозуміти, що цей Адідас підробка, можна по логотипу.

У компанії є 4 офіційні лого. І старі логотипи бренд не перестає використовувати. Для кожної лінійки свій знак.

 • Три паралельно розташовані смужки. Це класика від Adidas. Є у всіх лінійках продукції. Вважається головним логотипом;
 • Лого з трилисником. Використовується у виробництві одягу повсякденного призначення. Це серія Originals. Символізує частині світу. Це Азія, Європа та Північна Америка. Ті континенти, де доступна продукція Адідас;
 • Гора. Або скісні смуги. Теж 3 штуки. Гора наноситься на вироби з серії професійної спортивного одягу і взуття. Це лінійка Perfomance. Це символ цілеспрямованості;
 • Куля. Зображується земну кулю з 3 смугами. Застосовується в лінійці Style. Під таким логотипом випускають дизайнерські колекції. Земля — це символ еволюції та адаптації до нових умов.

При розгляді логотипу подивіться на першу букву. У оригіналів вона завжди маленька. Це наочно видно в Марките.

На копіях використовують великі літери.

Варіантів фейкових лого безліч. Які символи тільки вони не малюють. Зовні схоже. Але відрізняється від 4 фірмових логотипів.

Ще є помилки в назвах. Пародія на Адідас. Але це відверті підробки. Не зрозуміти це складно.

Характерні ознаки фейків

Тепер до питання про те, як відрізнити оригінальний Адідас від підробки. Про фейкові кросівки Adidas ви вже знаєте.

Ідентифікувати контрафакт можна по:

 • упаковці;
 • бирками і етикеток;
 • тканини;
 • швах;
 • емблем;
 • вартості та ін

Сама підробка буває 2 категорій. У них різне якість. І не важливо, взуття це, пара кросівок, репліка одягу або модель штанів.

 • Якісні репліки. Це вироби непоганого рівня. Зовні схожі на оригінал. Але тканина і шви відрізняються. В гіршу сторону;
 • Низькопробні підробки. Відрізнити їх простіше. Використовують тільки бренд, а також копіюють логотип. Тканини найдешевші. Зовні можуть відрізнятися від оригінальної одягу.

Пародії на Adidas продають на речових ринках, в невеликих магазинах, а також у переходах і онлайн через Інтернет-магазини. Ймовірність знайти там справжній Адідас мінімальна. Вибирайте ретельно. А ще краще не шукайте оригінал в таких магазинах. Подивіться в Яндекс маркеті.

Відвідайте офіційний сайт, а також вивчіть справжній асортимент. Якщо в магазині продають те, чого на сайті немає, це репліка. Який там використовується матеріал, і наскільки хороша якість, невідомо. Але точно це не оригінальний рівень одягу Adidas.

Що підкаже упаковка

Перший спосіб, як відрізнити справжній Адідас від підробки, це подивитися на упаковку.

Одяг упаковують у фірмовий поліетилен. На ньому є емблема виробника.

Якщо упаковки немає, вона без розпізнавальних знаків, а також з помилками і неточностями, це фейк.

Ціни, акції та знижки

Остерігайтеся привабливо низьких цін. Зустрічаються магазини, де йде повна розпродаж. Нібито у зв’язку з закриттям. Або з інших причин.

І фірмову одяг від Адідас віддають за безцінь. Повірте, магазин не закриється. Або цю точку закриють, відкриють нову. І там теж буде така акція у зв’язку з закриттям.

За акціями та знижками фірмові речі беріть тільки через офіційний магазин.

Що з бірками та етикетками

На них завжди наноситься серійний номер. Він унікальний. Якщо це справжня одяг, то її можна пробити через Інтернет.

Відкриваєте сайт компанії, вводите номер, і знаходите свою річ. Якщо пошук каже, що такого одягу немає, а також видає інший результат, то вас обманюють.

Купивши куртку, один товариш пробив серійний номер. Йому видало шльопанці. І ви можете за цим посиланням пробити номер моделі.

Всередині речей є 2 бирки. Одна інформує про розмір за різними стандартами. Друга — це бренд Адідас, а також рекомендації для прання із зворотного боку.

Всі бирки акуратні, рівне зшиті.

підробок бирки видають такі ознаки:

 • частина інформації перекрито швом;
 • бирка пришита під кутом;
 • є помилки;
 • є орфографічні помилки;
 • виглядає дешево;
 • фарба стирається і ін

Якщо бачите подібне, такі речі не купуйте. Це не оригінал.

Перевірка тканини і матеріалів

Є варіант, як відрізнити Адідас від підробки. Почнемо з тканини.

Справжні якісні тканини, а також міцні, довговічні і орієнтовані на заняття спортом. У підробках використовують дешевий поліефір, а також повністю роблять з трикотажу. Спробуйте зайнятися в них спортом. Буде незручно і жарко.

У контрафактних футболок є поліефірна сітка. Матеріал має низьку якість.

Тепер дивимося на шви і рядок. У справжніх речей все акуратно, рівне, а також з рівномірним інтервалом між рядками. Жодних стирчать ниток. Нерівні краї неприпустимі.

Логотипи і фірмові емблеми завжди вшивають. Їх не приклеюють. А копії цим грішать.

Різні дрібниці

Ще кілька порад, як відрізнити підробку Адідас.

Прочитайте написи. Якщо бачите помилки і неточності, то перед вами репліка. Шахраї користуються неуважністю покупців. Замість Adidas можна купити Adibas. Підступ не відразу видно. На те і розрахунок.

Якщо це штани або куртка, виверніть кишені. Вивчіть виворітну сторону. Бачите необроблені краї, а також криві шви і стирчать нитки? Такого Adidas собі не дозволяє. А шахраї тільки так і роблять.

Деталі теж важливі. Якщо куртка чорна, то і блискавка з бігунком будуть такого ж кольору. Якщо це чорна куртка, але з сріблястою блискавкою, то перед вами репліка. На самому бегунке є логотип компанії. Якщо його немає, або він з помилкою, все ясно. Вам впихають підробку.

Легендарні три смужки

– Це відмітна особливість бренду. Три білі смуги. Їх наносять на бічні частини спортивних штанів і регланів.

У справжніх речей ці 3 смужки:

 • знаходяться на однаковій відстані;
 • розташовані строго паралельно;
 • немає пухирів;
 • ідеально рівний шов.

На копіях є пухирі, а також шви відходять у бік і спостерігається нерівне прилягання смуг тканини.

Робимо висновки

Компанія Adidas стала заручником ситуації. Це відомий бренд з широкою лінійкою продукції. Популярність, попит і впізнаваність.

Цим користуються шахраї. Вони заробляють на чужій славі, а також на їх досягнення та довірливості людей.

Викорінити всі підпільні цехи ніхто не може. Але є рішення. Це навчитися розрізняти підроблену одяг. Складного нічого немає. Але потрібно проявити уважність і пильність.

В покупці репліки, якщо ви знаєте, що це вона, немає нічого поганого. Але коли магазин продає фальшивки під виглядом брендового одягу — це інша справа. Миритися з цим не можна. І дозволяти їм на вас заробляти теж.

Допомогли вам поради? Вдалося розпізнати підроблену одяг? Що вказало на фальшивку?

Діліться досвідом та історіями.

У мене все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, коментуйте, задавайте питання і розповідайте про нас друзям!