Як відрізнити справжні патчі Stone Island від підробки

Детальна інформація про відмінності між підробкою патчів Stone Island і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Привіт! Купуючи фірмовий одяг відомих брендів, кожна людина хоче отримати виріб високої якості. Але на практиці часто все виявляється зовсім інакше. Так відбувається і з одягом Stone Island. Тому сьогодні поговоримо про характерний розпізнавальний знак, а також дізнаємося, як відрізнити справжні патчі Stone Island від підробки.

Патч італійського бренду Stone Island — це характерна особливість фірмового одягу. Елемент наноситься на всі вироби. Саме з нього можна швидко і легко зрозуміти, підробка перед вами, або ж оригінальний товар цієї фірми.

На патчі зображується так звана «роза вітрів». Виглядає стильно, оригінально, а також дозволяє зрозуміти, одяг якого бренду перед вами.

Знайомство з Stone Island

Це італійський бренд, який був заснований у 1982 році. Компанія порівняно молода, але встигла завоювати популярність у всьому світі.

Stone Island позиціонується як виробник інноваційної, новаторською і незвичайного одягу.

Бренд створювався як один з продуктів великої компанії CP Company. Основна ідея полягала в тому, щоб використовувати сучасні технології обробки, а також покриття тканин при виробництві одягу для чоловіків.

тобто в основі лежали саме нестандартні, але високоякісні матеріали.

Варто віддати належне першому арт-директор фірми, який зумів дуже швидко вивести торгову марку на міжнародний рівень, а також завоювати любов і довіру з боку молодих людей. Футуристичні тканини, поєднання різних стилів і чудову якість виконання зробили свою справу. Бренд був орієнтований на тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність і прагне самовиражатися.

Подумайте тільки, при виробництві фірмового одягу Stone Island використовуються такі матеріали:

  • прогумований атлас;
  • глянцевий нейлон;
  • ПВХ покриття;
  • термочутливі тканини;
  • промислові неткані матеріали;
  • нейлонові моноволокна і так далі.

Як результат, одяг може змінювати колір залежно від зміни температури. Захищати від дощу без використання плащівки, парасольок або інших традиційних рішень. Ви можете бути в кофті Stone Island, і не промокнути під дощем. Ваш образ змінюється буквально на ходу за рахунок термочутливих тканин.

Але і сюди вирішили втрутитися шахраї. Вони намагаються створити імітацію Stone Island, видаючи її за оригінальну продукцію. А деякі покупці сліпо вірять їм.