Як відрізнити справжні патчі Stone Island від підробки

Детальна інформація про відмінності між підробкою патчів Stone Island і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Привіт! Купуючи фірмовий одяг відомих брендів, кожна людина хоче отримати виріб високої якості. Але на практиці часто все виявляється зовсім інакше. Так відбувається і з одягом Stone Island. Тому сьогодні поговоримо про характерний розпізнавальний знак, а також дізнаємося, як відрізнити справжні патчі Stone Island від підробки.

Патч італійського бренду Stone Island — це характерна особливість фірмового одягу. Елемент наноситься на всі вироби. Саме з нього можна швидко і легко зрозуміти, підробка перед вами, або ж оригінальний товар цієї фірми.

На патчі зображується так звана «роза вітрів». Виглядає стильно, оригінально, а також дозволяє зрозуміти, одяг якого бренду перед вами.

Знайомство з Stone Island

Це італійський бренд, який був заснований у 1982 році. Компанія порівняно молода, але встигла завоювати популярність у всьому світі.

Stone Island позиціонується як виробник інноваційної, новаторською і незвичайного одягу.

Бренд створювався як один з продуктів великої компанії CP Company. Основна ідея полягала в тому, щоб використовувати сучасні технології обробки, а також покриття тканин при виробництві одягу для чоловіків.

тобто в основі лежали саме нестандартні, але високоякісні матеріали.

Варто віддати належне першому арт-директор фірми, який зумів дуже швидко вивести торгову марку на міжнародний рівень, а також завоювати любов і довіру з боку молодих людей. Футуристичні тканини, поєднання різних стилів і чудову якість виконання зробили свою справу. Бренд був орієнтований на тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність і прагне самовиражатися.

Подумайте тільки, при виробництві фірмового одягу Stone Island використовуються такі матеріали:

 • прогумований атлас;
 • глянцевий нейлон;
 • ПВХ покриття;
 • термочутливі тканини;
 • промислові неткані матеріали;
 • нейлонові моноволокна і так далі.

Як результат, одяг може змінювати колір залежно від зміни температури. Захищати від дощу без використання плащівки, парасольок або інших традиційних рішень. Ви можете бути в кофті Stone Island, і не промокнути під дощем. Ваш образ змінюється буквально на ходу за рахунок термочутливих тканин.

Але і сюди вирішили втрутитися шахраї. Вони намагаються створити імітацію Stone Island, видаючи її за оригінальну продукцію. А деякі покупці сліпо вірять їм.

Як можна розпізнати підробку

Тепер до питання про те, як відрізнити патчі оригінал від підробки у випадку з брендовим одягом Stone Island.

Зробити це можна за:

 • тексту;
 • кольором;
 • стежках;
 • компасом.

Все це обов’язкові елементи фірмового патча. Ось і дізнаємося, на що потрібно звертати увагу, а також як швидко розпізнати підробку.

Текст

Говорячи про те, як відрізнити італійські патчі від підробки на одязі фірми Stone Island, потрібно звернути увагу на текст, нанесений на вироби.

Сам патч може бути виконаний в різних кольорах. Розглянемо найбільш популярні, а також дізнаємося, як саме по тексту на латках Stone Island різного кольору можна розпізнати підробку. Або ж підтвердити, що це оригінальний Stone Island.

 • Зелені патчі. Зверніть увагу на букви S і N у словах. Оригінальні патчі мають більш чіткі і акуратні літери. На підробках вони товсті, а також завалені в сторони. У слові Stone буква N зазвичай товщі оригіналу, і вишита криво;
 • Чорні. Тут основний акцент варто зробити на букви S. В цих виробах спостерігається досить сильний вигин символу. Але зберігається однакова товщина по всій протяжності ліній. На копіях буква довга, а сама буква S слабо вигнута;
 • Чорно-білі. На таких латках верхня частина букви S на копіях буде довшим оригінальною. Майже впритул знаходиться близько букви T, чого бути не повинно. Справжній патч завжди виконаний рівними і акуратними літерами. Відстань між символами однакове;
 • Біло-бежеві. Тут теж упор робіть на літеру S в першому слові. Вона виявляється занадто тонкої на копії. Плюс зазор між S і T мінімальний. Вони практично впритул вишиті один до одного. А ось між буквою L і А відстань має бути мінімальним. У той час як на фейкових виробах зазор виявляється великим.

Увага до деталей, і ви зможете розпізнати обман своїми силами.

Деталі також дають можливість розпізнати одяг багатьох інших відомих брендів. Серед них:

 • одяг Adidas;
 • джинси Levis;
 • одяг Tommy Hilfiger;
 • куртки і пуховики Moncler;
 • джинси Wrangler і так далі.

Повертаємося до продукції Стоун Айленд, і переходимо до наступних розпізнавальним ознаками підробки.

Колір

Говорячи про фірмові патчі і як відрізнити підробку Stone Island, також варто звернути увагу на кольори виробів.

При хорошому освітленні виявити відмінності досить легко. Навіть якщо це фальшивка високої якості. Але є і такі криві копії, де навіть і світло хороший не потрібен.

Найкраще різниця в кольорі між підробкою і оригіналом проявляється на зелених латках. Справа в тому, що копії темніші, а також мають легкий сірий відтінок.

Справжні вироби мають чистий зелений колір, без відтінків.

Варто порівняти продукцію з фотографіями на офіційному сайті. Так, повноцінно зображення не можуть передаватися за кольором і відтінками. Але якщо ви купуєте одяг з чорним патчем, а бачите темно-сірий або якийсь темно-синій відтінок, то перед вами точно копія. Купувати такий одяг від Stone Island не варто. Адже це 100% фальшивка.

Стібки

Тут також варто приділити трохи уваги деталям, щоб розпізнати підроблені патчі, які імітують Stone Island.

Розглянемо різні варіанти з усіх ракурсів.

 • Зелені патчі, задня сторона. Низька якість застібок добре проявляється на звороті. На справжніх виробах зайвих слів немає. Як і заплуталися ниток. Подивіться на прямокутники, а також на зворотний бік символів. Зазвичай літери на фальшивках більше нагадують скупчення заплутаних ниток;
 • Чорні патчі. Помітити невідповідності можна по лицьовій, а також зворотній стороні. Зверніть увагу на стирчать по кутах білі нитки. Їх бути не повинно. Ще строчка завжди виконується нитками одного кольору. Якщо там застосовується хоча б 2 кольори ниток, то висновок очевидний. Це фальсифікат;
 • Біло-кремові. Тут основний акцент варто зробити на лицьовій стороні. Часто стирчать нитки. Плюс використовуються нитки різних відтінків. Іноді навіть квітів. Такого в оригіналі ніколи не буває.

Якість стібків у Stone Island завжди має бути на вищому рівні. Це обумовлено високим статусом бренду, а також використанням високоякісного та сучасного обладнання.

Компас

Ще один розпізнавальний знак, за яким можна визначити, чи справжні це патчі Stone Island чи ні.

Оригінальний елемент у вигляді компаса має відмітні особливості. Промені троянди вітрів немов втиснені посередині. Це дозволяє чітко бачити центр компаса.

А ось на фейкових виробах вишивку роблять абсолютно плоскою. Причина банальна. Обладнання, яке використовують шахраї, вкрай низької якості. З-за цього з точністю повторити високий рівень виконання оригінальної вишивки технічно неможливо.

Як бачите, навіть один невеликий елемент може дати зрозуміти, що перед вами підроблений аксесуар або предмет одягу. Будьте уважними.

Що думаєте про бренд Stone Island? Який одяг купували? Як перевіряли на оригінальність? Виникали сумніви в справжності виробів? Що насторожило в покупці?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Залишайтеся з нами, пишіть коментарі, задавайте питання і розповідайте про проект друзям!