Як відрізнити підробку New Balance 574 від оригіналу

Відмінності між підробкою кросівок New Balance 574 і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Всім привіт! Бренд New Balance є одним з найпопулярніших, а також відомих у всьому світі. І окремої уваги заслуговує лінійка кросівок 574. Кожному буде корисно дізнатися, як відрізнити підробку New Balance від оригіналу.

Нікому не захочеться витратити пристойну суму грошей, і взяти китайський ширвжиток. Таке взуття вже через пару тижнів розвалиться. І пред’явити претензії офіційному представнику ви не зможете.

Оригінальні кроси високо цінуються за їх комфорт, тривалий термін служби, а також через різноманітність і привабливий зовнішній вигляд. І головне при покупці New Balance 574 — відрізнити оригінал від підробки.

Трохи про взуття

Перш ніж розповісти про те, як відрізнити справжній Нью Баланс від підробки, хочу обговорити самі кросівки.

Історія 574 почалася ще в 80-х роках минулого століття. Тоді компанія уклала договір з відомим на той час бігуном. Його звуть Дік Бердслі. Компанія зі США не мала права пропустити марафон в Бостоні. Він проходив у 1982 році. Забіг був вирішальним для бренду, а також для самої моделі 574.

В результаті Дік зайняв друге місце. Це не завадило зростанню популярності, і бренд став ще більш впізнаваним. Від таких кросівок ніхто не міг відмовитися. Достатньо було подати їх на своїх ногах.

Для виробництва кросівок використовують замшу і сітку Mesh. Це покращує повітропроникність взуття. На підошві застосовують технологію EURONCAP. Причому її впровадили лише з 1988 року.