Як відрізнити оригінальні джинси Levis від підробки

Усі відмінності між підробкою джинсів Левіс і оригіналом від експерта. Особливості підробленої продукції та неякісного товару в докладній статті з наочними фото

Привіт, друзі! В гардеробі практично кожної людини, незалежно від статі і віку, є як мінімум одна пара джин. І дуже часто на них написано Levis. Це один із найбільш упізнаваних брендів одягу в світі. Багато в чому завдяки йому джинси зараз настільки популярні. Але є проблема. Це поширеність контрафактної продукції.

Бо сьогодні говоримо про джинси Левіс — як відрізнити підробку від оригіналу.

Є кілька характерних ознак, які допоможуть відповісти на актуальне питання. Проявивши пильність, а також будучи уважним, не вдасться потрапити на виверти шахраїв.

Варто визнати, що Levis підробка зустрічається досить часто. Їх активно продає на речових ринках, а також іноді і в модних бутиках. Тому покладатися не статус магазину, якщо тільки це не офіційний бутік Levis, не варто. Завжди перевіряйте товар перед покупкою на справжність.

Історія бренду

Перш ніж розповісти про контрафактні джинси Levis і як відрізнити від підробки, хочеться трохи розповісти про саму компанію.

Правильне і повна назва звучить так — Levi Strauss & Co. Але для впізнаваності бренду на логотип наносять тільки літери Levis. Це скорочена назва.

Бренд з’явився ще в 18 столітті. А найвідоміші джини, відомі у всьому світі як Levis 501, шиються з 1920 року.

Під цією торговою маркою випускають прості, недорогі джинси, а також іншу одяг, призначений для повсякденного носіння. У ній працюють і відпочивають.

Історія появи пов’язана з золотою лихоманкою в США, штат Каліфорнія. Для золотошукачів стало важливо носити зручну, але максимально міцну і дешевий одяг. Саме Левіс вдалося задовольнити ці вимоги.

Фірму заснували в 1853 році. Засновником є Лівай Штраусс. Він торгував і займався галантерей. У 1872 році в його команду увійшов Джейкоб Девіс (справжнє ім’я Якоб Йофис). Спочатку просто як найманий робітник, а потім і діловий партнер. Він залишив Російську Імперію, і оселився в штаті Невада.

Спільними зусиллями вони запустили виробництво практичною, а також міцною одягу. Але на досягнутому Штраусс зупинятися не хотів. Спочатку використовувалася парусина для одягу. Але вона виходила важкої і жорсткою. Почалися пошуки альтернативних варіантів.

В результаті у канадських торговців на суднах, які заходили в порт Сан-Франциско, була куплена пробна партія матеріалу під назвою Serge de Nime. Це саржа з Нима в дослівному перекладі. Назва скоротили, і залишився просто денім. Вона ж джинсова тканина в сучасному розумінні.

Ознаки підробок

Тепер поговоримо безпосередньо про Levis — як відрізнити оригінал від підробки.

Існують різні способи скопіювати оригінальну продукцію. Але у відповідь можна дати мінімум стільки ж рекомендацій, що дозволяють вивести шахраїв на чисту воду.

Пропонує подивитися окремо на кожний з ключових пунктів, що дозволяють відповісти на головне сьогоднішнє питання — як відрізнити джинси Левіс від підробки.

Де купуємо джинси

Цілком логічно, що починати краще всього з вибору правильного місця для покупки джинсів від компанії Левіс.

Тут об’єктивно кращим рішенням стане відвідування офіційного магазину. Це стосується як оффлайн та онлайн магазину. Зараз практично в кожній країні Levis має офіційне представництво. Росія не виняток.

Альтернативний варіант — це популярні магазини одягу. Є мережі великих дилерів, які спеціалізуються на продажі одягу різних брендів. І якщо говорити про джинсах, то вироби фірми Левіс там обов’язково присутні.

А ось сумнівні Інтернет-магазини, речові ринки — це ті місця, де реалізується основна маса підробок. Там можна знайти і оригінал. Але перевіряти доведеться максимально ретельно.

Дивимося на шви

Наступний варіант того, як відрізнити Levis від підробки. Це якість швів.

levi’s випускає різні лінійки джинсів. Серед них є преміальні. Але основна маса — це недорогий одяг на кожен день. Тому зрідка заводський шлюб все ж таки зустрічається.

При цьому неприпустимо, щоб на справжніх джинсах були скручені в купу нитки на вивороті, шви без рядка, що стирчать в різні боки нитки і так далі.

оригіналу, навіть з самої дешевої лінійки, шви максимально рівні і щільні. Плюс виворітну частина завжди обробляють оверлком.

Що скажуть арки

Рухаємося далі і розповідаємо, як відрізнити оригінальні джинси Levis від підробки.

Вам можуть сильно допомогти фірмові арки на задніх кишенях.

Класичний малюнок виконаний у формі дзьоба орла. Ну або будь-якої птиці. Це особливість, а також візитна картка фірмовий джин. Арки наносять на все джинси торгової марки.

В залежності від року виробництва, арки мали деякі зміни. Зустрічалися більш пологі або глибокі вигини ключа. Але форму залишали незмінною.

Якщо ж ви бачите на кишенях будь-який інший малюнок, або ж на кишенях взагалі відсутній рядок, зате є патч або таб, то перед вами явна підробка. Причому груба, де не врахували ключову фішку бренду.

Хоча в асортимент Левіс є виняток. Це лінійка Authentics Signature. Продається в основному в США. Це максимально дешеві джинси. Тут немає фірмового патча, червоного таба, а також арок. Лінійка створена для продажу в супермаркетах. Пара коштує буквально 20 доларів. Купується в якості господарської одягу. В Росії цю лінійку зустріти неможливо.

Далі патч

Патчем є нашивка, яка розташовується на поясі джинів. Це невід’ємний елемент фірмового одягу. Такий же як і арки на задніх кишенях.

Найчастіше для виготовлення патчів використовують пресований папір, на якій зображені коні. На малюнку вони намагаються порвати джини. Але безуспішно. Це стосується моделей масового призначення.

Якщо ви бачите джинси, на яких є ознаки постобробки, а патч абсолютно новий і незайманий, то в 95% випадків це підробка. Під постобробкою мається на увазі застосування наждачки, пемзи, кислоти і так далі.

У випадку з Levis оригінал від підробки легко визначити за патчу. Вся справа у фірмовій технології. Згідно їй, фінішна обробка виконується тільки з використанням повністю готових джинсів. Тобто на них вже є фурнітура, патчі, а також інші елементи. Тобто патч також повинен виглядати постареним. Це правильний ознака оригіналу.

Тепер про таб

Ще один момент — це фірмовий таб. Так називають червоні прапорці, які розташовуються на задньому правому кишені джинсів.

В залежності від того, про який лінійці йде мова, таб може мати різний колір матеріалу. В основному це червоний, помаранчевий, зелений, білий. Класичний варіант — це червоний таб. На табі вишита назва Levis. Причому обов’язково з апострофом між літерами I і S.

Якщо ж таб відсутня, або колір не відповідає лінійці, тоді можна стверджувати про підроблений походження цього одягу. Купувати не варто.

Хоча ще один момент. Іноді можна зустріти джинси, на табі яких немає написів. Або ж написана лише буква R. Це нормальне явище. Вважається, що такий метод маркування дозволяє при масовому виробництві сортувати джинси по 100 штук. Фактично купівля таких джинсів означає, що ви витягли щасливу пару. Але все ж буде краще перевірити виріб і за іншими ознаками.

Вивчаємо болти

Шахраї намагаються повторити всі деталі, щоб максимально правдоподібно видати свою продукцію за оригінальні фірмові джинси.

З-за цього на копіях часто є арка, таб та патч. А от є такі деталі, на яких шахраї проколюються. Пов’язано з економією, або банальної неуважністю. Розрахунок іде на те, що і кінцевий споживач не помітить.

оригінальних джинсів Левіс, які застібаються на болти, основа виготовляється з металу. Якщо ж ви бачите пластик, що імітує метал, то це підробка.

Болт на сучасних моделях виконаний у вигляді плоскої гудзики. На ній прописано повна назва бренду. Якщо напису немає, або в назві є помилки, нерівні літери, то це 100% підробка. Ще подивіться на зворотну сторону болта. Якщо номер чіткий і легко читається, то це оригінал. У копій все виглядає кустарно, а цифри на металі втиснені нерівномірно.

до Речі, цей номер ще служить як захист від підробки. На більшості лінійок джинсів номер на болтах повинен відповідати цифрам на етикетці, яка вшивається в ліву штанину. Звірте їх. Якщо не збігаються, висновок очевидний. У цьому магазині продають підробки.

Розглядаємо етикетку

Також на поясі ззаду джинсів повинна бути пришита бирка. На ній вказується найменування моделі.

Якісні оригінальні етикетки пришиваються дуже міцно. Текст на них нанесений чітко. Легко читається. Але іноді на 501 моделях ця бирка відсутня. Зате замість неї йде чорно-біла етикетка і зданими про країну-виробника, склад тканини, а також артикул.

Підказка від блискавки

Сучасні джинси фірми Levis комплектуються блискавками, які випускає компанія YKK. При цьому вінтажні моделі оснащувалися блискавками Talon.

В оригіналі блискавку вшивають в пояс, а при цьому краї блискавки ніколи не стирчать. У верхній частині замки на металі вибито назву бренду Levis. Якщо там бренд написаний фарбою, це точно фейк.

Взагалі на копії пришивають те, що було у виробника під рукою. Пришивають блискавки відверто криво. Все стирчить, якість застібки низьке. Ламається дуже швидко.

Тепер щодо популярної моделі 501 від Левіс. Ця лінійка ніколи не випускалася з блискавкою. Це важливо запам’ятати. Винятком можна вважати лише певну серію. Але вона випускалася ще в середині 50-х років минулого століття.

Сучасні масові 501 моделі йдуть без блискавки. А щоб споживач міг відчути всі принади 501 моделі, але при цьому застібати джинси з допомогою блискавки, була створена окрема модель 505.

Підводимо підсумки

Представлених ознак більш ніж достатньо, щоб навчитися ідентифікувати підробки.

Розпізнати джинси Levis часом навіть простіше, ніж знайти ознаки підробок одягу Adidas, або навчитися розрізняти підроблену норкову шубу.

Щоб мінімізувати ризики, звертайтеся у фірмові магазини бренду Levis.

Як часто носите джинси? Чи є у вашому гардеробі одяг від Levis? Де купували? Впевнені в її автентичності?

Чекаємо ваших відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

А на це вже все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!