Як відрізнити справжні Fila від підробки

Як можна розпізнати справжність і оригінальність Fila? Поради щодо вибору якісного товару. Як упаковка, зовнішній вигляд і інші ознаки видають підробку %

Всім привіт , дуже часто стали копіювати світові бренди такі як fila , adidas , nike і тд . Виникає питання , що робити і як відрізнити оригінал від підробки ?! У цій статті я навчу вас як відрізнити оригінальний fila від підробки. Хороші якість підробок ускладнює визначення їх оригінальності візуально. Купуйте оригінальний товар в Яндекс. Маркет.

Кросівки

Перше при купівлі на, що стоїть досить звертати увагу, так це на саму коробку. Вона повинна бути зроблена з щільного картону. Наприклад ті, хто робить підробки на цьому економлять, використовують м’який дешевий картон, тому упаковка може бути зім’ята або зіпсована, а так само при покупці кросівок фірми adidas теж потрібно звертати увагу на коробку. На коробці розташовується спеціальна наклейка, на якій вказується артикул товару, інформація про неї: розмір, найменування, невелике зображення кросівок.

Найчастіше у підробки така наклейка може бути прикріплена кострубато, описувати тільки інформацію про розмірі і містити помилки в написанні слів. Всередині взуття обгорнута додатково, в тонкий папір з емблемами компанії Fila, розташованими по всьому простору. Зрештою підробленої пари така обгортка або просто біла, або відсутня.