Як відрізнити справжню Фурла від підробки

Дізнайтеся, як визначити оригінал Фурла, і що робити, якщо купили підробку. Експерт розповість про актуальні ознаки: зовнішній вигляд, упаковку, якість продукції

Всім привіт, сьогодні розберемо одну тему. Відомий усіма світовий гігант моди з Італії і його підробки. На сьогоднішній день випускають безліч підробок відомих брендів, виникає питання як відрізнити оригінал? Бренд фурла поєднує в собі якість, витонченість, елегантний стиль. Щоб не наткнутися на підроблений товар, потрібно дослідити кілька правил.

Зовнішній вигляд

бренд Furla висока якість матеріалу, з цієї причини не складно відрізнити оригінал від підробки. Купуючи нову річ, слід ретельно перевіряти виріб і при появі сумнівів в оригіналі товару або його якість, слід відмовитися від покупки і ретельно перевірити. Якщо ви берете сумки furla, звертайте увагу на рядки, деталі, місця ярликів і серійних номерів в оригінальній упаковці.

Упаковка

Упаковка важливий елемент бренду, вона потрібна щоб захистити шкіру і фурнітуру при зберіганні і транспортування. Кожну сумку пакують у спеціальний полотняний мішечок з логотипом бренду. Упаковка повинна складатися з доброякісного мішечка, куди особисто поміщена сумка. Сам мішок замотується ще в брендову обгортку. Якщо вам рекомендують товар без брендового мішечка або загорнуті в целофан, то необхідно задуматися в його оригінальності.