Як відрізнити справжній Баленсіага від підробки

Як виглядає підробка Баленсіага і оригінал? Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Привіт! При покупці кросівок фірми Balenciaga варто побоюватися контрафактної продукції. Сьогодні розповімо вам про те, як відрізнити справжній Баленсіага від підробки на прикладі кросівок.

Ця взуття користується величезним попитом. Не тільки через бренду, але і за рахунок якості, зовнішнього вигляду, а також комфорту ходьби і заняття спортом в ній.

на Жаль, успіхом компанії активно користуються шахраї. Як результат, на ринок ринула лавина підробок. І більшість з них дуже посереднього і низької якості.

Коротке знайомство

Перш ніж розповісти про те, як відрізнити оригінал Баленсіага від підробки, потрібно кілька слів розповісти про сам бренд.

Торговельну марку створити модельєр з Іспанії по імені Крістобаль Баленсіага. Звідси і назва.

Вперше на прилавках взуття з таким брендом з’явилася ще в 1917 році. Зараз же головний офіс розташовується в Парижі. Права на бренд Balenciaga придбала компанія Kering SA з Франції.

В сегменті по виробництву взуття Баленсіага давно, а також упевнено займає лідируючі позиції. Нинішній головний дизайнер в особі Демна Гвасалия говорить, що компанія намагається слідувати актуальним трендам, а також виводити звичну повсякденну одяг і взуття на абсолютно новий рівень.

Для виробництва кросівок застосовуються тільки високоякісні матеріали. Компанія співпрацює з перевіреними, а також кращими постачальниками.