Як відрізнити справжній Moncler від підробки: корисні поради

Які відмінності між підробкою Moncler і цією продукцією. За якими ознаками можна визначити оригінальність. Вартість оригіналу і фальсифікату

Привіт, друзі! Будь-який виробник прагне до успіху. Досягаючи його, компаніям доводиться стикатися з зворотною стороною популярності. Це шахраї, які намагаються заробити на чужому імені. Сьогодні ви дізнаєтеся про продукцію бренду Moncler — як відрізнити підробку від оригіналу.

Це італійський бренд, який заслужив любов, визнання, а також повага клієнтів з усіх куточків світу. І Росія винятком не стала.

Moncler — це повсякденний одяг для дітей і дорослих. Найбільшу популярність виробник завоював завдяки своїм пуховикам і комбінезонів. Добре доповнюються фірмовими джинсами Wrangler, які також потерпають через нелегальних виробників і підробок. Та й джинси Levis мають не менше проблем у боротьбі з шахраями.

на Жаль, шахраї помітили стрімке зростання популярності. І почали активно випускати фальсифікат. А підробка, як розумієте, не може забезпечити таку ж якість і комфорт, як оригінал. Тому такий одяг не повинна бути в гардеробі.

Сьогодні ви дізнаєтеся на прикладі Монклер як відрізнити оригінал від підробки. Все розповімо про деякі нюанси, які допоможуть ідентифікувати контрафактні вироби. Спираючись на ці знання, навіть самі хитрі та кмітливі продавці копій обдурити вас не зможуть.