Як відрізнити норку від підробки за інструкцією з фото

Порівняльна характеристики підробки шуби з норки і оригіналу. Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Привіт, друзі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити норку від підробки. Зрозуміло, порівнювати різних тварин не будемо. Мова піде про головне норковому виробі — про шубах. Їх найбільш часто підробляють, видаючи штучний, а також більш дешевий хутро за преміальний.

Все більше число модних будинків перестають використовувати натуральне хутро, і переходять на штучний. Але залишаються цінителі натуральності.

Така шуба чудова на вигляд, має приємний на дотик ворс, а також довго служить.

З чого варто почати

Перед тим як відрізнити норкову шубу від підробки, потрібно врахувати деякі нюанси.

Хутро норки — це вища категорія. Така шкірка йде в один ряд з риссю, шиншилою, а також соболем. Виріб відрізняється підвищеною стійкістю до зносу.

Натуральний норковий варіант шуби носять не менше 6-8 зим, а також може прослужити близько 15 сезонів.

Норку люблять за зовнішню привабливість, а також довговічність. Але якість відрізняється, як і ціна.

Одним з головних показників якості вважається вік тварини, частина використовуваної шкурки, а також різновид. Норки бувають скандинавськими, американськими, європейськими та ін

Для виготовлення шуби застосовують різні частини. Найдорожчі виконані з спинок. Більш дешеві варіанти роблять на основі пузіков і лобіков.