Як відрізнити справжній Burberry від підробки

Захистіть себе від фальсифікату та контрафакту, прочитавши покрокову інструкцію щодо розрізнення підробки Burberry від оригіналу. Детальна інформація за самостійним визначенням

Привіт! Купуючи одяг відомих брендів, людина хоче не просто виглядати модно і стильно, але і не замислюватися про необхідність придбання нових предметів гардеробу ще кілька сезонів. На жаль, підробки часто не служать навіть сезон, розвалюючись на частини, втрачаючи колір, а також втрачаючи зовнішній вигляд після першого ж прання. Як ви зрозуміли, сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжній Burberry від підробки.

Це відома компанія, яка займається виготовленням одягу і аксесуарів. Продукція далеко не дешева, зате дуже якісна.

Burberry відповідає сучасним тенденціям і відповідає всім вимогам актуальної моди. Залишаючись при цьому практичною і довговічною. Чого не скаже про підробки.

Трохи про бренду

Для початку познайомимо вас з брендом Burberry.

Компанію заснував Томас Бербері ще в далекому 1856 році. У 1879 році він винайшов і запатентував новий вид тканини, яка отримала назву габардин. Використовується при створенні фірмової продукції до цих пір.

Історія компанії почалася з невеликого магазинчика одяг. Незабаром він перетворився в цілу імперію. Багато хто думав, що у воєнний період підприємство зникне. Але фірмі вдалося навпаки розвиватися. Багато в чому завдяки отриманню замовлень на пошиття одягу для військових.

В 1924 році компанія розробила свою фішку. Мова йде про клітці, виконаної з комбінації чорного, білого, червоного, а також піщаного відтінку. Це фірмовий малюнок компанії, за якою її з легкістю можна дізнатися в даний час.

З 1935 року спочатку чоловічий бренд Burberry зайнявся виробництвом жіночих колекцій. Через 20 років останній з родини Бербері передав компанію новим власникам. Варто віддати належне, вони не стали міняти концепцію, а зберегли все так, як було. Не змінився ні зовнішній вигляд, ні слоган, ні девіз. Зате з’явилися парфуми, прикраси та інші аксесуари.

Зараз це один з найвідоміших брендів у світі. Зрозуміло, впізнаваність, а також великий попит призвели до появи численних підробок. Російський ринок є одним з тих, хто копії Burberry поширені найбільше. Тому покупцям доводиться боротися з шахраями своїми силами, відстоюючи право носити справжні Burberry.