Як відрізнити справжній Burberry від підробки

Захистіть себе від фальсифікату та контрафакту, прочитавши покрокову інструкцію щодо розрізнення підробки Burberry від оригіналу. Детальна інформація за самостійним визначенням

Привіт! Купуючи одяг відомих брендів, людина хоче не просто виглядати модно і стильно, але і не замислюватися про необхідність придбання нових предметів гардеробу ще кілька сезонів. На жаль, підробки часто не служать навіть сезон, розвалюючись на частини, втрачаючи колір, а також втрачаючи зовнішній вигляд після першого ж прання. Як ви зрозуміли, сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжній Burberry від підробки.

Це відома компанія, яка займається виготовленням одягу і аксесуарів. Продукція далеко не дешева, зате дуже якісна.

Burberry відповідає сучасним тенденціям і відповідає всім вимогам актуальної моди. Залишаючись при цьому практичною і довговічною. Чого не скаже про підробки.

Трохи про бренду

Для початку познайомимо вас з брендом Burberry.

Компанію заснував Томас Бербері ще в далекому 1856 році. У 1879 році він винайшов і запатентував новий вид тканини, яка отримала назву габардин. Використовується при створенні фірмової продукції до цих пір.

Історія компанії почалася з невеликого магазинчика одяг. Незабаром він перетворився в цілу імперію. Багато хто думав, що у воєнний період підприємство зникне. Але фірмі вдалося навпаки розвиватися. Багато в чому завдяки отриманню замовлень на пошиття одягу для військових.

В 1924 році компанія розробила свою фішку. Мова йде про клітці, виконаної з комбінації чорного, білого, червоного, а також піщаного відтінку. Це фірмовий малюнок компанії, за якою її з легкістю можна дізнатися в даний час.

З 1935 року спочатку чоловічий бренд Burberry зайнявся виробництвом жіночих колекцій. Через 20 років останній з родини Бербері передав компанію новим власникам. Варто віддати належне, вони не стали міняти концепцію, а зберегли все так, як було. Не змінився ні зовнішній вигляд, ні слоган, ні девіз. Зате з’явилися парфуми, прикраси та інші аксесуари.

Зараз це один з найвідоміших брендів у світі. Зрозуміло, впізнаваність, а також великий попит призвели до появи численних підробок. Російський ринок є одним з тих, хто копії Burberry поширені найбільше. Тому покупцям доводиться боротися з шахраями своїми силами, відстоюючи право носити справжні Burberry.

Ознаки підробки

Тепер поговоримо про одяг Burberry — як відрізнити оригінал від підробки.

Є кілька основних ознак, які допоможуть розібратися в цьому питанні.

Якщо ви ще не знаєте, як відрізнити Burberry від підробки, тоді уважно придивіться до таких елементів:

 • упаковка;
 • назва;
 • ціна;
 • місце покупки;
 • якість матеріалів;
 • фірмовий малюнок;
 • відривна етикетка;
 • ярлики і етикетки.

Тепер про кожен пункт поговоримо окремо. Це дасть вам наочно зрозуміти, пропонована продукція Burberry підробка чи ні.

У що упакована одяг

логічно Почати саме з пакувального матеріалу. Навіть по ній можна багато в чому визначити оригінальність продукції, а також зрозуміти, що це фальсифікат.

Запам’ятайте, всі товари Burberry обов’язково упаковують в коробки світло-бежевого кольору.

Жодні дефекти на них бути не повинні. Також на упаковку наноситься номер сезону і номер самої коробки.

А ось контрафактна продукція найчастіше реалізується в чорних коробках або звичайних коричневих. Інший варіант — це застосування пластикових пакетів.

Якщо вам пропонують нібито фірмовий одяг бренду в звичайному поліетилені, то варто відмовитися. Це напевно фейк.

Але упаковка не дає 100% гарантії того, що це підробка або оригінальний товар. Так що орієнтуйтеся і на інші характерні ознаки.

Що написано на виробах

Добірка правил і рекомендацій буде неповною без цього пункту.

Як не дивно, але дамо таку пораду. Уважно читайте назву бренду. Вчитуйтесь в яку букву, а також дивіться на те, як написано найменування виробника.

Справа в тому, що у випадку з дешевими копіями Барбері як відрізнити підробку не виникають праці.

Назва Burberry в копіях часто пишуть з великої першої літери. В оригіналі ж завжди пишуть BURBERRY. І ніяк інакше.

Зіткнувшись з подібною назвою, сміливо відмовляйтеся від покупки. Вам намагаються продати фальсифікат.

Ярлики та етикетки теж важливі

Ще Барбері підробка видає себе за таким непомітним елементів як ярлики, а також етикетки.

На ярлику оригіналу повинна бути вказана наступна інформація:

 • бренд виробника;
 • склад виробу;
 • розмір.

Додатково до кожного виробу пришивається тканинна етикетка. Вона виконана у фірмовому світло-бежевому кольорі. На цій етикетці присутня назва компанії, фірмовий логотип, а також дані про країну-виробника і про що використовуються у складі матеріалах.

Якщо етикетка і ярлик не відповідають цим вимогам, або відсутні взагалі, тоді висновок очевидний. Перед вами явний фальсифікат.

Не забувайте про відривну етикетку

Цей пункт заслуговує окремого розгляду.

Розмірковуючи про те, як відрізнити шарф Burberry від підробки, або інший предмет одягу, зверніть увагу на відривну етикетку.

Справжня продукція завжди комплектується відривний етикеткою.

Справжня відривна плівка виготовлена з картону. Вона кріпиться на ярличок з допомогою міцної нитки чорного кольору, а також скріплюється з використанням пластикової рукавички.

Підробки визначаються дуже просто. По-перше, відривний етикетки може взагалі не бути. По-друге, часто застосовують бежеві нитки, які легко відриваються, і нічого спільного з оригіналом не мають.

Фірмова клітина дає підказку

У випадку з Burberry відрізнити підробку можна по фірмової клітці. Вона використовується як на шарфах, так і на іншому одязі, аксесуарах, включаючи парасольки.

Ця знаменита клітина чітко дає зрозуміти, що перед вами продукція Burberry. Або хтось намагається створити ефект видимості оригінального товару.

Щодо клітини можна дати кілька рекомендацій:

 • для клітини використовуються тільки 4 кольори (чорний, пісочний, червоний та білий);
 • малюнок завжди ідеально рівний;
 • суворо повинна дотримуватися пропорційність;
 • якщо це головний убір, то смуги будуть акуратно стикуватися в верхньої точки;
 • на брюках клітина симетрично розташовується на обох ногах.

Ось і все. Якщо щось не відповідає перерахованим вимогам, тоді перед вами не Барбері. Від покупки такої одягу, аксесуарів варто відмовитися.

Якої якості матеріали використовуються

Якщо ви вже знаєте, як визначити натуральний шовк, ці знання знадобляться у вивченні якості продукції Барбері.

На черзі у нас перегляд якості матеріалів.

На цей рахунок можна дати декілька корисних рекомендацій:

 • справжні гаманці, ремені, а також сумки і рукавички виготовляються виключно на основі натуральної високоякісної шкіри;
 • якщо бачите кожзам, то можете далі не дивитися — це підробка 100%;
 • фабрична одяг виготовляють з шовку, кашеміру, а також вовни;
 • наявність синтетичних тканин дозволяє зробити сміливий висновок про те, що це контрафакт;
 • всі шви і оздоблення виконані ідеально якісно і рівно;
 • якщо шов кривий, або ґудзик пришита погано, не беріть такий товар.

Навряд чи варто очікувати від фейкової продукції хорошої якості. Завдання шахраїв лише в тому, щоб домогтися візуального подібності. А в хід при цьому йдуть дешеві і доступні матеріали. Їм банально не вигідно витрачати ресурси на пошиття якісного одягу. Так вже вигідніше буде відкрити власну даний виробництво, придумати бренд, логотип і так далі.

Ціна теж показник

Як не дивно, але справжня фірмова одяг, а також аксесуари дешевими бути ніяк не можуть.

Так, можна нескінченно довго сперечатися про те, що відомі бренди заробляють на популярності, і роблять велику націнку лише за впізнаваності. Це так, ніхто не заперечує.

Але одночасно з цим одяг рівня Барбері — це продукція найвищої якості, для якої застосовують лише найкращі і дорогі матеріали. Собівартість висока. Отже, і ціна товару при продажу низькою бути не може.

Тому, якщо ви бачите шарф з фірмовою кліткою, який продають за 1500 рублів, не поспішайте відкривати гаманець або діставати картку для оплати. Це невиправдано низька ціна.

Зазвичай одяг Барбері продається за ціною від 50-100 до 500 доларів. Купувати її за такі гроші чи ні, вибір особисто кожного. Але факт залишається фактом.

Де купити, щоб не стати жертвою шахраїв

Підходимо до завершення нашого керівництва.

Ви вже зрозуміли, що підробок Барбері на ринку дуже багато. Буквально кожен другий аксесуар, а також предмет одягу в Росії під брендом Burberry виявляється контрафактом.

Щоб мінімізувати ризики, краще всього купувати товари через фірмові магазини, а також у офіційних представників бренду. Де саме вони розташовуються, ви можете дізнатися на офіційному сайті.

А ось таких торгових точок намагайтеся уникати:

 • стихійні ринки;
 • переходи метро та ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалів;
 • торгово-розважальні центри;
 • дешеві магазини;
 • торговці в контейнерах на ринку;
 • сумнівні Інтернет-магазини.

Burberry — це бренд преміум класу. На рівні Victoria Secret, а також Tommy Hilfiger. По впізнаваності не поступається джинсовим королям Levis і Wrangler. Тому їм не особливо вигідно продавати товар низької якості, з заводським браком та іншими недоліками. Фірма дорожить репутацією, а також любов’ю кожного клієнта.

на Жаль, сама компанія власними силами боротися з поширенням фальсифікату не може. І шахраї своєю діяльністю шкодять іміджу бренду, а також наносять колосальний фінансовий збиток.

Все у ваших силах.

Що думаєте про одяг бренду Burberry? Що з одягу чи аксесуарів є у вас? Де купували? Перевіряли одяг на предмет оригінальності? На які ознаки орієнтувалися? Що показала перевірка?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Залишайтеся з нами, пишіть коментарі, а також задавайте питання і розповідайте про проект друзям!