Як відрізнити оригінал взуття Адідас від підробки

Відмінності між підробкою взуття Адідас і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні говоримо про взуття Адідас — як відрізнити оригінал від підробки.

Adidas — це один із світових лідерів по виробництву спортивного одягу і взуття. Кожна нова модель викликає ажіотаж серед покупців. Високий попит обертається неприємним наслідком. Це появу підробок.

Є непогані за якістю репліки. Виробники і не приховують, що це копії. Але є фейкові кросівки, які імітують оригінал. Їх видають за справжню фірмову взуття. Зовні схожість є. Але якість іншого рівня.

Щоб не придбати підроблений Адідас, а взяти взуття високої якості і рівня комфорту, потрібно навчитися розбиратися у відмінностях оригіналу і підробки.

Головне правило

Є простий спосіб, як відрізнити взуття Адідас від підробки. Він же самий ефективний.

Зверніться в офіційний магазин. Плюс порівняйте вартість з заявленої на офіційному сайті компанії.

Продукція Адідас в офіційних торгових точках не може бути підробленою. Весь вступник товар контролюється, а також перевіряється. Перш ніж опинитися на полиці, пара взуття проходить тривалий шлях.

Але якщо можливості купити взуття від Adidas через офіціала немає, тоді потрібно уважно дивитися на всі деталі. З ним ви і зрозумієте, фейк перед вами, або справжня взуття.

Окремо про підроблених кросівки Adidas вже розповідав.