Привіт! Крем — це популярний вид косметичного засобу, якими дівчата й жінки, а також чоловіки, користуються кожен день. Він може мати різний склад і призначення. Але якщо це виявиться фальсифікат, то очікуваної користі і ефекту чекати точно не доведеться. Тому сьогодні розповімо про те, як відрізнити справжній крем від підробки.
Не будемо прив’язуватися до конкретного виробника або виду цього кошти. Розповімо про загальні ознаки контрафактної продукції.
У чому небезпека підробленого крему
Перш ніж розповісти про те, як відрізнити підробку крему від оригіналу, важливо зрозуміти, чому важливо володіти такими знаннями і застосовувати їх на практиці, набуваючи різні косметичні засоби.
кілька Причин:
- Витрачені гроші. Ніхто не захоче віддавати по кілька сотень, а іноді і по кілька тисяч рублів, щоб отримати крем, реальна ціна якого 20-50 рублів;
- Відсутність бажаного ефекту. Кожен склад спрямований на те або інший вплив. Креми служать для омолодження шкіри, зволоження, а також для боротьби зі зморшками, усунення косметичних дефектів і так далі. Не кажучи вже про лікувальний крем;
- Шкоду шкірі. Підробка може дати зворотний ефект. Тобто спровокувати почервоніння, викликати алергічні реакції, а також свербіж. Фіксувалися випадки, коли з-за підробленого крему люди навіть отримували хімічні опіки;
- Шкоду здоров’ю. Багато компоненти крему вбираються в шкіру проникають в організм. Це стосується ендокринної, кровоносної системи, а також інших органів і систем людського організму. Навіть при невеликому вмісті шкідливих речовин, з часом вони можуть накопичуватися. У що це виллється, передбачити складно. Те ж саме стосується і підробленого шампуню, а також ряду інших косметичних засобів та засобів по догляду за тілом, волоссям.
Немає мети залякати вас. Просто закликаємо бути максимально обережними та уважними.
Не варто купувати косметику від невідомих виробників. Але також акуратно підходите до купівлі засобів провідних брендів. Саме такі крему найчастіше підробляють.
Як розпізнати підробку
Тепер до питання про те, як відрізнити підробку крему від цього кошти.
Тут варто звертати увагу на такі моменти:
- місце продажу;
- вартість;
- упаковка;
- штрих-код, номер партії і дані про виробника;
- дизайн ємності з кремом і її оформлення;
- текстура і запах;
- вплив на шкіру.
Далі окремо пройдемося по кожному пункту, а також дамо відповідні поради та рекомендації по визначенню підроблених кремів.
Місце продажу
Часом замислюватися про те, як відрізнити корейська крем від підробки, а також кошти інших виробників, немає необхідності.
Це можливо, якщо ви купуєте коштів в офіційному магазині. При наявності такого місця у вашому місті, обов’язково звертайтеся туди. У світових брендів з виробництва косметики є свої магазини, а також представництва в різних країнах.
Плюс не забувайте про офіційних Інтернет-магазинах. Все це найбільш безпечні місця для покупки.
Щоб не купити підроблене засіб, косметика не повинна купуватися в таких місцях:
- стихійні ринки;
- підземні переходи;
- барахолки;
- приватні оголошення;
- ларьки;
- контейнери на ринках;
- відкриті прилавки і так далі.
Саме в таких місцях зазвичай і реалізується підробка.
Питання вартості
Ціна крему — це швидше ознака. Не завжди по ціннику можна зрозуміти, підробка це чи ні.
Справа в тому, що деякі шахраї, щоб не видати себе, а також, щоб заробити якомога більше, продають фальсифікат за ціною оригіналу.
Перевірте через офіційний магазин, скільки коштує оригінальний косметичний крем. І порівняйте з тим, за скільки вам пропонують купити у тому чи іншому місці. Якщо бачите, що ціна відрізняється більше ніж на 15-20%, це вже привід засумніватися в достовірності.
А коли ціна відрізняється від офіційної в 1,5-2 рази, тут навіть сумніватися не потрібно. Це підробка. І вірити в різного роду акції, розпродажі, унікальні пропозиції не варто. Все це стандартні прийоми.
Упаковка
Наступний пункт — це упаковка крему.
Шахрай не може на 100% повторити упаковку цього крему. Особливо це стосується засобів провідних виробників. На них зазвичай є:
- захисні голограми;
- унікальний дизайн;
- особливі колірні комбінації;
- високоякісний матеріал виготовлення упаковки і так далі.
Щодо упаковки можна дати кілька рекомендацій:
- подивіться, як повинен виглядати крем в оригіналі, відвідавши сайт виробника;
- вивчіть дизайн упаковки і порівняйте з придбаним засобом;
- перевірте якість матеріалу, з якого виготовлена упаковка;
- деякі крему з заводу йдуть в плівці на поверхні упаковки, а у підробок її може не бути;
- в ідеалі варто порівняти розміри упаковки, але для цього потрібна наявність 100% оригіналу;
- вивчите текст на упаковці, а також перевірте його на наявність помилок;
- змащений шрифт теж може вказувати на контрафактне походження;
- на упаковці обов’язково присутні відомості про виробників, штрих-код, номер партії та інші дані;
- якщо на кремі є штрих-код, перевірте його на копіях він часто підроблений, і не веде нікуди, або на інший сайт, а не на сайт виробника).
Намагаючись розпізнати підробку корейської косметики, або сироватки Elizavecca, а також корейського тонального крему, завжди звертайте увагу на упаковку.
Часом деталі видають фальсифікат. І якщо упаковка має ознаки копії, то розраховувати на те, що всередині виявиться оригінальна продукція, точно не варто.
Але при цьому справжня упаковка — це ще не гарантія автентичності вмісту.
Штрих-код, номер партії і дані про виробника
Щодо цих елементів слід дати такі рекомендації:
- всі ці складові обов’язково повинні бути присутніми на упаковці та на самому кремі;
- у підробок часто штрих-код на упаковці не відповідає штрих-коду на кремі;
- трапляються невідповідності штрих-коду зазначеної країні виробника;
- відсутність коду, номери партії або відомостей про виробника — це пряма ознака фальсифікату;
- на засобі і на упаковці завжди повинна бути однаковий номер партії;
- якщо даних на упаковці практично немає, все написано загальними фразами, купувати не варто.
Не вказуючи інформацію про виробника, копіюючи відомі крему, шахраї намагаються уникнути притягнення до відповідальності за виготовлення копій. Плюс не дають можливості за цими даними вийти на себе.
Так що варто пройти за вказаною адресою сайту. Елементарно шахраї часто додають якийсь символ, змінюючи оригінальний адресу сайту. І нікуди ви не потрапите за такою адресою. Або опинитеся на фейковом ресурсі.
Що підкаже ємність з кремом
Тепер до питання про самої ємності, в якій знаходиться крем.
На жаль, в магазині відкрити його, видавити, а також провести різні тести, не купивши товар, не вийде. Але це не завжди обов’язково. Відштовхуйтеся від таких рекомендацій по перевірці на достовірність:
- перевірте, в тарі якого обсягу продається оригінальний крем, і подивіться на обсяг можливої підробки;
- вивчіть сам формат ємності, оскільки крем може продаватися в тюбиках, баночках і так далі;
- порівняйте дизайн ємності на сайті і в магазині, куди ви прийшли;
- перевірте, чи не зняв виробник цю лінійку з виробництва.
Справа в тому, що шахраї можуть виготовляти косметичні засоби, від яких справжній виробник вже відмовився. Приміром, компанія перейшла на новий дизайн, використовує інші упаковки, а також змінила дизайн оформлення ємностей з кремом.
Шахраї використовують старі шаблони. І продовжують з ним виготовляти фальсифікат. Перевірити це досить легко. Особливо по даті. Якщо продукт зроблений після того, як фірма офіційно припинила виробництво, все очевидно. Це підробка.
Перевірка на шкірі
Продавець вас може переконати, що даний засіб, і переживати щодо якості крему не варто. Упаковка ніби нормальна. Ємність не викликає сумнівів.
В такому випадку зазвичай приймається рішення про покупку.
Тільки не поспішайте тепер рясно наносити косметичний засіб на своє тіло. Врахуйте, що підробки можуть бути максимально точними в порівнянні з оригінальною продукцією. Але при цьому всередині явно буде не те, що задумував справжній виробник.
Тому після покупки відкрийте крем, і нанесіть його на невелику ділянку шкіри. Добре, якщо ви раніше користувалися таким же засобом. Тоді точно знаєте, якого кольору, структури, а також консистенції має бути препарат. Якщо бачите явні відмінності, не можна виключати, що виробник змінив технологію. Але також це ймовірний ознака підробки.
Нанесіть трохи крему на невелику ділянку шкіри. Перевірте реакцію шкірних покривів. Якщо через кілька годин не з’явилося почервоніння, свербежу, а також інших підозрілих симптомів, можете використовувати засіб. В іншому випадку відмовтеся від застосування. А також зверніться до продавця з претензією.
Підводимо підсумки
Крем — це одне з найбільш популярних косметичних засобів. Але і підробок серед них величезна кількість.
Щоб не стати жертвою шахраїв, а також не зіткнутися з побічними ефектами використання фальсифікату, перевіряйте крем ще на етапі покупки.
Тестування на собі — це останній крок. Він лише дозволяє упевнитися, що крем справжній і безпечний. Робити це можна лише за умови, що ніяких інших ознак фальсифікату виявлено не було.
А ось перевіряти на собі крем, у якого явно підроблений упаковка, і є ряд інших ознак копіювання, не варто. Так можна лише нашкодити собі.
Як часто користуєтеся кремом? Який засіб і для чого купуєте? Перевіряєте косметику перед покупкою? На які ознаки орієнтуйтеся? Попадався чи підроблений крем?
Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.
На цьому все. Будемо прощатися. Спасибі за увагу!
Залишайтеся з нами, пишіть коментарі, задавайте питання і розповідайте про проект друзям!