Як відрізнити справжній Лакост від підробки

Читайте поради по виявленню розбіжностей між підробкою духів Лакост і оригіналом. Як без експертної допомоги можна виявити невідповідності з фальсифікатом

Всім привіт! Купівля парфуму — це цілий ритуал. Людина багато в чому визначає власний запах на найближчий час. Якісна парфумерія відрізняється від звичайних дешевих парфумів стійкістю, а також якістю і вишуканістю. Високо цінується продукція Lacoste. На жаль, на ринку багато фальшивок. Звідси питання — як відрізнити справжній Лакост від підробки.

Бренд Lacoste запустив власну лінійку парфумерії в 1984 році. Набагато пізніше, ніж Chanel. Але на якості це ніяк не відбилося.

Минуло зовсім небагато часу, і вже з’явилася перша копія. Підроблені парфуми почали заповнювати ринки. Упаковка була схожа, так і аромат нагадував оригінал. Згодом обман ставав все більш прихованим.

Людям стало складніше розуміти, як відрізнити оригінал Лакост від підробки. Але ми постараємося допомогти. Пропонуємо покрокову інструкцію, яка допоможе вирішити це питання.