Як відрізнити справжній Byredo від підробки

Як виглядає підробка Byredo і оригінал? Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Здравствуйте, сьогодні будемо розбиратися з брендом Byredo, який займає одну з лідируючих позицій за кількістю фейків. На превеликий жаль підробка byredo, продається в більшості магазинів нашої країни. Зараз я розповім як відрізнити byredo від підробки.

Зовнішній Вигляд

Упаковка оригінальних парфумів повинна мати тільки білий колір і тримати форму. Шрифти повинні бути чіткі, без всяких расплывчатостей. Зовнішня частина має фігурне тиснення. Зверніть увагу , що на коробці безсумнівно повинен бути присутнім код партії і цей же код, нанесений на дні флакона. Відрізнити підробку byredo можна змащеними шрифтами , пом’ятою упаковкою , а також відсутністю візерунка по всій коробці.

Як відрізнити оригінал byredo від підробки? Оригінальний код повинен містити 4 цифри та 2 літери. Це другорядне ознака . Головне — наявність коду!

Всередині коробки флакон ,зафіксований від трясіння Оригінальний футляр повинен бути повністю з білого картону . Відмінною рисою є те ,що підробки бічні частини зроблені з поролону .

Так само варто звернути увагу ,що аромати byredo випускають свої аромати тільки в 2-х обсягах ( 100 мл. та 50мл) . Будь-які інші варіанти обсягу – це абсолютні підробки.