Як відрізнити оригінал Шанель Мадмуазель від підробки

Самостійне визначення підробки Шанель Мадмуазель. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція дізнаєтеся з наочною статті

Здрастуйте, дорогі друзі! Купівля жіночого парфуму — це відповідальний захід. Тут важливо не тільки вибрати гарний запах, красивий флакон, стійкий аромат. Ще проблема в тому, що всюди зустрічається підробка. Особливо популярних брендів. Таких як Coco Chanel. У них є відмінний аромат Mademoiselle.

Головне завдання на сьогодні — дізнатися, як відрізнити Шанель Мадмуазель від підробки.

Це популярні, а також улюблені багатьма духи. У них вишуканий аромат, стійкий запах. Якщо це оригінальний парфум, то він буде якісний і з тривалим ефектом.

Але зустрічається і підроблений аромат. Треба знати, як відрізнити його від справжніх парфумів.

Особливості та переваги

Сьогодні говоримо про Коко Шанель Мадмуазель — як відрізнити підробку. Але для початку інформація про самі духи.

Аромат відноситься до східно-квіткової групі. Флакон виконаний у прямокутній скляній формі. Має колір персика. Це чудово характеризує солодкий букет духів.

Спочатку відчувається солодка апельсинова нотка, а також частинки бергамоту. Далі розкривається жасмин. За ним йдуть троянди. Завершується композиція солодким ветівером і пачулі.

Духи Шанель, отримали назву Мадмуазель, мають такі переваги:

  • стійкий запах;
  • неповторний оригінальний аромат;
  • висока якість виготовлення;
  • красива упаковка і флакон;
  • адаптованість до різного жіночого віком.

Але оригінал коштує не дешево. Це елітна категорія парфумерії, що не заважає широкої популярності.

Високий попит призвів до появи підробок. Тепер щодо оформлення коробок, флакони, а також по самому запаху доводиться вчитися відрізняти справжнє від підробленого.