Як відрізнити справжню корейську косметику від підробки

Актуальна інструкція з визначення оригіналу корейської косметики. Поради та рекомендації з наочними фото фальсифікату. Які недоліки має фальсифікований товар

Привіт, друзі! Кожна жінка знає, наскільки важливо доглядати за собою, підтримувати красу і здоров’я шкіри, волосся, а також нігтів і не тільки. Але для цього потрібна косметика високої якості. Очевидно, що не всі можуть дозволити собі продукцію елітних європейських і американських брендів. Але є вихід. Це корейська косметика. Проблема лише в тому, що на ринку можна зустріти контрафактну продукцію. Тому сьогодні розповімо про те, як відрізнити оригінал від підробки — корейська косметика і різні засоби по догляду від відомих компаній.

Тільки чоловіки можуть подумати, що виробник косметики не важливий. Помада є помада, а крем для обличчя він скрізь крем для обличчя.

Але тут важливо розуміти, наскільки різним може бути складу, технології виробництва, а також умови, в яких випускається продукція. Адже ці кошти дівчина і жінка наносить на своє обличчя. Будь там якийсь шкідливий або небезпечний компонент, він відразу ж призведе до алергічних реакцій, почервоніння, висипання, а також до різних подразнень і навіть опіків.

Рівень довіри до косметики з Південної Кореї високий. На превеликий жаль, регулярно знаходяться ті, хто намагається заробити на чужому успіху. Вони випускають продукцію сумнівної якості і походження. Але видають її за популярну корейську марку.

Щоб не постраждати від рук шахраїв, і користуватися справді якісними засобами, необхідно дізнатися, як відрізнити корейську косметику від підробки.