Jo Malone – як відрізнити оригінал від підробки

Поради з правильного виявлення розбіжностей між підробкою парфуму Джо Малон і оригіналом. Як без експертної допомоги можна виявити невідповідності з фальсифікатом

Всім привіт! Ця стаття буде дуже корисною для шанувальників якісної і дорогої парфумерії. Одним з таких брендів є Jo Malone. Популярність призвела до появи великої кількості неоригінальною продукції. А важливо знати, купуючи Jo Malone, як відрізнити оригінал від підробки.

Всі позиції оригіналу можна подивитися в Я Маркет.

Навряд чи вам захочеться віддати близько 200 доларів за те, що розлили в схожі ємності в якомусь підвалі.

Цей бренд існує на ринку більше 50 років. Перші підробки з’явилися пізніше, коли виробник став впізнаваним і всесвітньо відомим.

Відмітні особливості

Є кілька варіантів у випадку з Джо Малон як відрізнити підробку від справжньої оригінальної продукції.

Покупцям варто звернути увагу на:

  • упаковку;
  • сам флакон;
  • батч-код;
  • кришку на флаконі;
  • наклейку;
  • тестер.

Самостійно відрізнити Джо Малон оригінал від підробки не складно, якщо уважно придивитися до всіх компонентів.

Варто врахувати, що деякі виробники підробок працюють на високому рівні. Вони змогли впритул наблизитися до оригіналу. А в деяких моментах навіть вдалося перевершити його. Це стосується упаковки і флакона.

Але вміст, тобто самі духи, все одно якості такого робити не будуть. Немає сенсу. Простіше візуально видати фальшивку за оригінал.

Тепер більш докладно про те, як відрізнити гаммалон від підробки, і чим же неоригінал Jo Malone виділяється на тлі фальсифікату.