Як відрізнити справжні парфуми Шанель від підробки

Посібник з самостійного визначення підробки парфумів Chanel. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція

Здрастуйте, шановні читачі! Купівля підробок часом приносить задоволення. Людині вдалося заощадити і купити схожий на оригінальний товар. При цьому покупець знає, що це не оригінал. Куди гірше купити фальсифікат за ціною оригіналу. Таке неодноразово відбувалося з тими, хто не знає, як відрізнити справжні парфуми від підробки Шанель.

Справжній оригінал ми знайшли в Яндекс Маркеті.

Chanel — шанований і відомий бренд по всьому світі. Продукція користується заслуженою популярністю. Їх лінійка ароматів не виняток.

Цим користуються шахраї. Вони підробляють парфуми, туалетну та парфумовану воду, а також продають її під виглядом справжніх ароматів.

І тут завдання покупця полягає в тому, щоб зрозуміти, де підробка, а де оригінал. І взяти тільки той флакон, куди розлиті справжні парфуми.

Проблема підробок

Сьогодні говоримо про Шанель — як отличить оригінал від підробки. Це буде спільна стаття. З усіма характерними ознаками копіювання духів.

Кому цікаво, можуть окремо почитати про кілька конкретних ароматів:

  • Chanel Chance;
  • Chanel Chance Tendre;
  • Mademoiselle;
  • Bleu de Chanel;
  • Chanel No5.

Про них є окремі, а також докладні статті на сайті.

Сотні коробок з підробками щодня проходять через митниці. І прямують у магазини ,як Яндекс Маркет для збуту.

Треба визнати, що деякі магазини торгують репліками, і не приховують цього. Ціни в них нижчі. Але запах не такий стійкий, як оригінальний. Перевіряти кожну напис і вивчати флакон не обов’язково. І так зрозуміло, що це копія. Зате чесна.

Є інша ситуація. Більш неприємна, а також небезпечна. Це торгівля фальсифікатом під виглядом справжніх парфумів. Це прямий обман покупців та шахрайство.

Невідомо де і в яких умовах випускають підробки. Найчастіше це невеликі підпільні приміщення. Сучасного обладнання немає. Працюють на таких підприємствах часом навіть діти. Ніякого нормального контролю якості. Головне зробити швидко, багато і зовні схоже на оригінал.

Грубі пародії легко відрізнити. А розпізнати більш точну копію складніше. Тут потрібно знати всі особливості, а також ознаки фальсифікату. Плюс трохи розбиратися в цих парфумах від Шанель.

На той факт, що Chanel підробка, може вказувати кілька ознак. Іноді людина не розуміє, як відрізнити Шанель від підробки. Адже фейк зроблений об’єктивно добре.

Пора виправити цю ситуацію.