Як відрізнити парфуми Молекулу Ексцентрик 01 02 оригінал від підробки

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності Escentric Molecules. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Привіт, друзі! Гез Шоен в свій час створив унікальний синтетичний парфум Escentric Molecules. Швидко завоювавши популярність аудиторії, аромат потрапив під приціли шахраїв. Тому з’явилася необхідність розібратися з Молекула 01 — як відрізнити підробку від оригіналу. А слідом за ним і Молекула 02.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Сьогодні обидва парфуму будуть розглянуті окремо. Щоб зрозуміти, яка Молекула підробка, а яка ні, потрібно уважно вивчити аромат з усіх боків.

В цьому випадку є кілька пунктів, за якими визначають класичні натуральні парфуми. У випадку з Ексцентрик Молекула ці прийоми не будуть працювати.

Молекула 01

Для початку про те, як відрізнити Молекулу 01 від підробки.

Цей парфум з’явився в 2006 році. Став справжнім відкриттям нішевих ароматів. Це гідний аналог для натуральних ароматів. Тут творець підкреслив синтетичне походження суміші.

довго Чекати зростання популярності не довелося. Але слідом за попитом з’явилися і шахраї. Почали повторювати запах, імітувати оригінальний парфум.

Підробка буває низького і порівняно високої якості. Але відрізнити їх у жодному разі не можна.